Baidarės Aukštaitijoje užsakomos ir šventėms, ir įmonių renginiams

Vasara visuomet norime pasimėgauti geru oru. Tai laikas, kai norisi atostogauti, pramogauti ir kuo turiningiau leisti laiką. Vienu dažniausiu pasirinkimu aktyviam laisvalaikiui yra baidarės Aukštaitijoje ar kitame Lietuvos regione. Pasirodo, kad žygis baidarėmis gali būti puikiu pasirinkimu ne tik draugų kompanijoje.

Giminės susitikimuose

Vasarą, kai yra galimybė atostogauti, daugelis stengiamės kuo daugiau laiko praleisti su šeima, artimaisiais ir giminaičiais. Labai dažnai vasaros metu rengiami įvairūs giminių susirinkimai ir susiėjimai. Tiems, kurie mėgsta tokių susitikimų metu turiningai leisti laiką tikrai turėtų patikti baidarių žygis. Svarbiausia, jog baidarės yra toks lengvai pritaikomas laisvalaikio praleidimas kiekviena, kad puikiai tinka ir vaikams, ir vyresnio amžiaus žmonėms. Svarbiausia – tinkamai pasirinktas maršrutas ir gerai nusiteikusi kompanija.

Švenčių metu

Šiltasis metų laikas yra toks metas, kai organizuojamos įvairios šventės ir minimos visokiausios progos. Baidarės Aukštaitijoje labai dažnai pasirenkamos kaip švenčių pramoga. Pavyzdžiui, jeigu norite surengti įsimintiną gimtadienį, galite pakviesti draugu sį baidarių žygį. Baidarės taip pat pasirenkamos organizuojant įvairias išleistuves ar netgi tuomet, kai rengiami mergvakariai ar bernvakariai. Be to, kai kurie upių maršrutai leidžia organizuoti netgi naktinius plaukimus, o tai tikrai puikus aktyvaus laisvalaikio pasirinkimas vasarai.

Įmonės vakarėliuose

Įmonės, kurios rūpinasi savo darbuotojų gera savijauta ir motyvacija, reguliariai organizuoja įvairius renginius, išvykas ir pramogas savo darbuotojams. Vasarą ypač populiarus pasirinkimas tam yra baidarės Aukštaitijoje. Čia labai platus įvairių skirtingų maršrutų pasirinkimas, todėl net ir kiekvienais metais atvykstant plaukti baidarėmis, galima vis rasti, ką naujo išbandyti.

Be to, tokia pramoga labai padeda stiprinti komandos ryšius ir susidraugauti kolegoms, kurie darbe galbūt matosi ir bendrauja rečiau. Labai dažnai baidarių žygiuose rengiami ir komandos formavimo mokymai. Įvairios užduotys ir tikslai gali būti skiriami ne tik plaukiant, bet ir baidarių stovyklavietės vietoje, kai maršrutas jau įveiktas.

Klasiokų susitikimuose

Vasarą rengiate savo bendramokslių susirinkimą? Kaip tik ieškote, ką įdomaus nuveikti su buvusiais klasiokais ar grupiokais, su kuriais nesimatėte ilgą laiką? Baidarių nuoma tikrai gali suteikti tokiam susitikimui daugiau spalvų ir įspūdžių. Plaukimas upe arba ežeru ne tik padės įveikti nejaukumą susitikus, bet ir padės atrasti bendrų naujų temų bei leis patirti naujų įspūdžių.

Parašykite komentarą