Moteriški laikrodžiai: tinkama ar netinkama dovana?

moteriški laikrodžiaiArtėjant Valentino dienai įsimylėjėliai mąsto, ką padovanoti savo antrajai pusei. Vyrui gali sukirbėti mintis, kad parduotuvėje siūlomi dailūs moteriški laikrodžiai. Ar tai tinkama dovana? O gal verčiau paieškoti kitokio daikto?

Tikriausiai esate girdėję, neva dovanojamas laikrodis lemia išsiskyrimą. Jei esate prietaringi, tikriausiai tokia dovanos idėja atkris. Jei jūsų antroji pusė prietaringa, vėlgi reikės ieškoti kito sprendimo. Ką daryti, jei jūs pats tikite įvairiais posakiais bei simboliais ir gavote dovanų laikrodį? Na, tikriausiai teks pamiršti prietarus…

Meilės diena – puiki galimybė išreikšti jausmus. Jei mergina ar žmona buvo užsiminusi, jog norėtų laikrodžio, tuomet apie tokį pirkinį verta pagalvoti. Viskas priklauso nuo to, kaip žmogus žvelgia į minėtas kalbas apie dovanotus laikrodžius. Visuomenė nėra šimtu procentų konservatyvi. Juk ir apie juodas kates pastaruoju metu kitaip šnekama. Sakoma, gyvūnas tiesiog eina per kelią…

Jei moteriški laikrodžiai patraukia dėmesį kaip dovana, tuomet reikėtų žinoti, kas patinka antrajai pusei. Kokį stilių ji propaguoja? Kokios spalvos jai patinka? Kokia veikla ji mėgsta užsiimti? Atsakymai į tokius klausimus gali nulemti apsisprendimą. Akį patraukė žaismingas plastikinis laikrodėlis, bet jūsų antroji pusė – gerbiama verslininkė? Radote itin elegantišką ir prabangų, tačiau moteris daugybę laiko praleidžia sporto salėje? Kiekvienas atvejis individualus. Moteriški laikrodžiai gaminami įvairiausių tipų. Skiriasi jų formos, dydžiai. Egzistuoja ne viena kainų kategorija. Ir dar – kas labiausiai patinka jums, nebūtinai turi patikti draugei ar žmonai.

Moteriški laikrodžiai ne tik rodo laiką, bet ir gali suteikti tam tikrą įvaizdį, pavyzdžiui, elegantišką ar sportišką. Kokį aksesuarą pirkti, mes jums nepatarsime. Tai gana subjektyvus pasirinkimas. Mechaninių mazgų nėra tiek daug kaip automobilyje, tad ir galva sukama mažiau. Ir į aplinkinių nuomonę mažiau atsižvelgiama. Kaip ir bet koks kitas papuošalas ar rūbas, moteriško laikrodžio pirkimas – ne aplinkinių reikalas.

Kai artėja Valentino diena ir sukyla aistros, galbūt norisi padovanoti kuo erotiškesnį laikrodį, kuris pasižymėtų „valentiniška“ dizaino iškalba. Vis dėlto reikėtų pasikliauti blaiviu protu. Nupirkus keistą laikrodį antroji pusė gali pasijusti nejaukiai. Todėl vertėtų pasistengti išrinkti tokį, kurį ji norėtų dėvėti kasdien.

Parašykite komentarą