Popieriniai maišeliai: kaip estetiškai supakuoti prekę ar dovaną?

Popieriniai maišeliai: kaip estetiškai supakuoti prekę ar dovaną?

 

Jei dovaną savo klientui ar draugui rinkote itin dėmesingai, kodėl nenorite tiek pat dėmesio skirti ir jos įpakavimui? UAB „Pakavimo prekės“ komanda jums pataria pasidairyti po www.pakavimoprekes.lt lentynas ir išsirinkti tinkamiausią pakuotę.Popieriniai maiseliai-dovanoms

Juk į paprastą popierių dovanas pakuoti pradėta dar senovės Kinijoje. XIX amžiaus Amerikoje sugalvota dovanas ir prekes krauti į popierinį maišelį su kvadratiniu dugnu. Kai ši idėja pasiteisino – išplito visame pasaulyje. Šiandien, kai vis dažniau atsigręžiama į ekologišką gyvenseną, pakavimo idėjos iš popieriaus atgimsta iš naujo.  Popieriniai maišeliai – puikus pasirinkimas tiems, kurie nenutolę nuo žaliųjų gyvenimo idėjų, taupo savo laiką ir tikisi puikaus rezultato.

Užsukite į www.pakavimoprekes.lt parduotuvę ir išsirinkite labiausiai jūsų dovanai tinkantį popierinį maišelį, pagamintą KRAFT popieriaus pagrindu. Šie pakavimo maišeliai pagaminti iš 90g/m2 KRAFT popieriaus. KRAFT technologija pagaminti maišeliai labai patikimi – į vidų įklijuotos susuktos rankenėlės itin tvirtos – gali išlaikyti iki 11 kg svorį.

Atkreipkite dėmesį – pakavimui skirtas popierinis maišelis turi būti du ar net tris kartus didesnis už dovaną ar jame esančią prekę.

Tokie popieriniai maišeliai itin tinka verslo dovanoms, drabužiams, maisto produktams, konferencijos medžiagai ir kitoms prekėms pakuoti. www.pakavimoprekes.lt parduotuvėje rasite ir perdirbto rudo popieriaus „Flat“ tipo maišelių su popierinėmis plokščiomis rankenėlėmis. Jie ypatingai tinkami maisto produktams pakuoti.

Jei norite ypatingo išskirtinumo – popierinį maišelį papuoškite originaliais spaudiniais. UAB „Pakavimo prekės“ komanda klauso kiekvieno kliento pageidavimų. Pagal individualų užsakymą galima atspausdinti spalvotą logotipą, įvairius užrašus ar dekoruoti įvairių spalvų ornamentais. Tai puiki galimybė apie jūsų įmonę palikti priminimą klientui.

Be to, popierinių maišelių visada pravartu turėti po ranka, o norint išsiskirti, galima sugalvoti originalų dekoravimą. Tarkim, jei ruošiate dovanas draugams – maišelius galima puošti originaliomis aplikacijomis ar net nuotraukomis.

Jei atkreipiate dėmesį į detales – tai gali ženkliai prisidėti prie jūsų verslo sėkmės. Popieriniai maišeliai į kuriuos pakuojate savo gaminius, jūsų įmonei suteikia išskirtinumo, o jūsų prekinį ženklą įsidėmi vis didesnė auditorija – tūkstančiai esamų ir būsimų klientų.

Moteriški laikrodžiai: tinkama ar netinkama dovana skaitykite čia: https://www.ubig.lt/ivairus/moteriski-laikrodziai-tinkama-ar-netinkama-dovana/

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą