Kokių klaidų vengti, kad vestuvinis žiedas pateisintų lūkesčius?

Jei vestuvinis žiedas yra tema, kuria žinote nedaug, tačiau jau prisireikė jį įsigyti, sveikiname: Jūs tikrai ne vieni! Daugelis žmonių daro nemažai klaidų pirkdami vestuvinius žiedus. Vis dėlto nesijaudinkite, patikima juvelyrinių dirbinių parduotuvė padės to išvengti. Dalinamės vertinga informacija, kuri padės jums rasti tobulus žiedus.

1. Atitikimas nebūtinas

Kai kurios poros nori, kad jų žiedai derėtų, o kitoms patinka skirtingų tipų žiedai. Jei norite žiedų tęstinumo ar sanglaudos jausmo, galite pagalvoti apie papildomus žiedus, pvz., panašios išvaizdos, bet kontrastingų metalų.

Kitoms poroms patinka eklektiškos metalo grupės; jei vienas partneris teikia pirmenybę rožiniam auksui, kitas gali pasirinkti rožinio aukso interjerą, atitinkantį partnerio pasirinkimą. Esmė ta, kad yra daug būdų, kaip padaryti, kad vestuviniai žiedai atrodytų sujungti, nederinant vienas kito. Tinkamai parinkta, itin kokybiškų juvelyrinių dirbinių parduotuvė ir jos specialistai padės pasirinkti ir patars, jei patekote į aklavietę.

2. Nemaišykite metalo tankio

Skirtingi metalų tipai bėgant metams sensta skirtingai. Taigi geriausia užtikrinti, kad metalų svoris jūsų žieduose būtų vienodas. Pavyzdžiui, jei turite platininį sužadėtuvių žiedą, puikiai tiks platininis vestuvinis žiedas. Jei turite auksinį žiedą, rinkitės geltono arba rožinio aukso juostą. Taip elgdamiesi užtikrinsite, kad bėgant metams žiedai atrodys taip pat.

3. Negauna tinkamo dydžio žiedo

Turbūt vienas nemaloniausių momentų, kai prieš pat vestuvių dieną ar po jos turi būti keičiamas vestuvinis žiedas dėl savo dydžio. Galite išvengti šio streso, nuo pat pradžių žinodami abiejų šalių žiedų dydžius. Nesunku patikrinti žiedo dydį pas juvelyrą (šias paslaugas siūlo ir juvelyrinių dirbinių parduotuvė), tačiau kai kurios internetinės parduotuvės pateiks dydžio nustatymo įrankį prieš pateikiant galutinį užsakymą.

4. Apsvarstykite kontrastą

Jei turite klasikinį paprastą sužadėtuvių žiedą, nemanykite, kad jūsų sužadėtuvių žiedas būtinai turi derėti prie jo. Pavyzdžiui, galite sumaišyti paprastą sužadėtuvių žiedą su puošnia juostele, jei toks stilius jums labiau patinka. Juvelyrai padės jums rasti geriausią variantą.

Parašykite komentarą