3 priežastys, kodėl tapetai yra puiki apdailos medžiaga

tapetaiŽvalgaisi į kambario sienas, seniai nemačiusias remonto? O gal gyveni nuomojamame bute, į kurio interjerą nenori daug investuoti, tačiau minimalių permainų būtinybė badyte bado akis? Net jei nustosi koncentruotis į šią problemą, anksčiau ar vėliau ši ir vėl apsireikš, sugadindama nuotaiką ilgam. Mūsų gyvenamoji aplinka tiesiogiai įtakoja savijautą: kam leisti, jog ši pablogėtų dėl tokios smulkmenos, kuri gali būti nesunkiai pakeičiama. Tapetai – puiki buto apdaila, galinti paversti namų sienas neatpažįstamomis!

Kodėl tapetai rekomenduojami kaip idealus sprendimas pasiilgusiems interjero pokyčių?

Universalumas. Fizinių bei internetinių parduotuvių, prekiaujančių statybos ir remonto prekėmis, asortimentas lūžta nuo tapetų gausos. Klientams atsiveria galimybė išsirinkti prekę, atitinkančią individualius poreikius. Tiesa, šioje vietoje reikėtų stabtelėti ir pabrėžti, jog svarbu nedaryti vienos klaidos – rinktis tapetus pamiršus faktą, kur pastarieji bus klijuojami. Sprendimą, kokią tapetų rūšį, spalvą ar ornamentus rinktis, įtakoti turėtų ne straipsnis apie naujausias apdailos tendencijas, draugų atliktas remontas ar viliojančios kainos, tačiau patalpos, kuriai ir skirti tapetai, ypatybės. Plonų, popierinių tapetų negalima klijuoti ant drėkti linkusių sienų, o stori viniliniai tapetai, klijuojami ant senų, skilinėjančių sienų, gali atlikti ne tik estetinę, bet ir apsauginę funkciją. Šviesūs, smulkiais ornamentais dekoruoti tapetai gali vizualiai praplėsti erdvę, o stambūs raštai kompensuoja šios perteklių. Tereikia žinoti kelias gudrybes ir tapetai pavers jūsų namus tokiais, apie kokius svajojate!

Kaina. Tapetų kaina, lyginant su kitomis vidaus apdailai skirtomis medžiagomis, yra gana nedidelė. Tiesa kainų „žirklės“, kalbant apie skirtingas tapetų rūšis, yra gana didelės. Kaip ir bet kuriuo atveju, kaina dažniausiai reiškia kokybę. Jei ieškote ilgaamžių tapetų, teks piniginę atseikėti plačiau, tačiau nuomojam būstui ar bendrabučio kambariui puikiai tiks ir pigesnis variantas. Šiuolaikinės interjero tendencijos leidžia pagudrauti. Vieną kambario sieną galite klijuoti brangesniais, kokybiškais, išskirtiniais tapetais, o kitą – pigesniais: prabangos įspūdis vis tiek išliks!

Laikas. Buto apdaila, pasirinkus tapetus kaip pagrindinę medžiagą, pareikalaus nedaug laiko – paprastesnis tiek sienų paruošimas apdailai, tiek pats tapetų klijavimas (aišku, trūkstant patirties ir norint kokybiško rezultato, skubėti nerekomenduojama). Laiko sutaupyti padės ir tinkamas klijų pasirinkimas: naudokite skystus klijus, kuriuos, priešingai nei sausus (šiuos dar reikia sumaišyti), galima naudoti iš karto.

Akivaizdu, jog tapetai – puikus pasirinkimas tiems, kam aktualu greitos, pigios ir patrauklios interjero permainos.

Parašykite komentarą