5 rekomendacijos, ką pasiimti į kelionę

pasiruosimas kelionei
Photo by Vlada Karpovich on Pexels.com

Planuoti kelionę vieniems žmonėms yra tikras malonumas, o kitiems – galvos skausmas. Tačiau nepaisant to, kur ketinate vykti ir kuriam laikui iškeliaujate, yra sąrašas daiktų, kuriuos reikia pasiimti nepriklausomai nuo kelionės tikslo. Kad kelionė būtų sklandi ir patogi, pasinaudokite rekomendacijomis, apie kurias, galbūt nė nebuvote pagalvoję.

Higienos priemonės

Ar žinojote, kad būtent higienos priemonės labai dažnai atsiduria tarp daiktų, kuriuos į kelionę pasiimti pamirštame? Pavyzdžiui, elektriniai dantų šepetėliai dažnai lieka namuose, nes prieš išvykstant jais naudojamės ir gali tiesiog iš galvos išskristi įsidėti jį į kelionių krepšį ar lagaminą. Tad jeigu sudarinėjate sąrašą daiktų, kurių pamiršti nevalia, tokius prietaisus, kaip dantų šepetėliai, skustuvai, būtinai įrašykite, net jeigu ir galvojate, kad jų nepamiršite.

Išmanus laikrodis ar apyrankė

Jeigu planuojate kelionę, būtinai pasiimkite išmanų laikrodį arba apyrankę. Tai prietaisai, kurie ne tik rodo laiką, bet ir gali būti labai naudingi kelionės metu. Pavyzdžiui, išmanūs laikrodžiai gali parodyti, kurioje vietoje esate. Tai puiki alternatyva kalnuose ar kitose vietose, kur nesinori imti telefono. Be to, tokie išmanūs įrenginiai leidžia nuolat stebėti savo sveikatą. Galite skaičiuoti ne tik žingsnius, bet ir matyti, kokia yra jūsų širdies veikla.

Ausinės

Nepriklausomai nuo to, kur keliaujate, jeigu keliaujate ne su nuosavu automobiliu, jums tikrai pravers ausinės. Būtinai įsimeskite jas į savo kelionių krepšį. Jos labai pasitarnauja keliaujant lėktuvu, autobusu, traukiniu ar kitu transportu, kuriame yra ir kitų keleivių. Kelionės metu turėdami ausines, galite mėgautis savo mėgstama muzika, klausyti audio knygą ar žiūrėti filmą ir niekam netrukdyti, o taip pat atsiriboti nuo aplinkinių garsų.

Papildoma telefono baterija

Kelionėse įprastai daug bendraujame, nemažai fotografuojame ir filmuojame, tad telefono baterija gali išsikrauti daug greičiau nei paprastą dieną. O jeigu kelionėje neturite, kur pasikrauti telefono, galite likti be ryšio. Todėl labai gera rekomendacija yra pasiimti papildomą telefono bateriją į kelionę. Vadinamieji power bankai arba išorinės baterijos yra nepamainomi pagalbininkai kelionėje. Jai pasikrausite ne tik išmanųjį telefoną, bet ir kaitinamojo tabako įrenginį, išmanųjį laikrodį, elektrinį dantų šepetėlį ar kitą nedidelį elektrinį prietaisą.

Niekada nežinote, kada viso to prireiks. Juk keliauti dėl to ir smagu, kad galite pasinerti į nežinomą aplinką ir pajausti visus pažinimo pojūčius.

Parašykite komentarą