Ar visi šiltnamiai vienodai geri?

Visi jie gali pakankamai sėkmingai atlikti savo pagrindinę funkciją ir sukurti reikiamas sąlygas augalams. Tačiau kitais aspektais labai skiriasi net ir kiekvienas konkretus pasirinktas modelis. Aišku, šiomis dienomis vienareikšmiškai populiariausias pasirinkimas yra polikarbonatiniai šiltnamiai, kurie ir laikomi geriausiais. Ir daugeliu atvejų tikrai ne atsitiktinai. Kadangi dėl šios medžiagos išskirtinių savybių tokie gaminiai puikiai atlieka savo funkcija ir yra itin patikimi. Aišku, jie gali taip pat būti pakankamai įvairūs. Todėl renkantis svarbu įvertinti konkrečių modelių skirtumus. Bet galvojant apie ilgalaikį sprendimą tikrai vertėtų apsvarstyti šį variantą. Tuo labiau, kad kartą investavus daugiau ilgą laiką nereikės galvoti apie papildomas išlaidas.

Kaip pasirinkti optimaliausią variantą?

Pirmiausia labai svarbu yra suprasti, ko konkrečiai jums reikia. Tai labiausiai galioja renkantis, kokio dydžio šiltnamiai būtų tinkamiausi. Kadangi jie savo matmenimis gali labai skirtis. Bet kartais gana nelengva įsivertinti. Ypač, jeigu anksčiau nėra tekę tokiu būdu auginti daržovių. Tuomet galima atsižvelgti ir į turimą sklypo plotą bei kitus aspektus. Aišku, dažniausiai tinkamiausias pasirinkimas bus polikarbonatiniai šiltnamiai, bet ir jų gali būti pakankamai įvairių. Taip pat kai kurie modeliai turi papildomą funkcionalumą. Pavyzdžiui, automatinį vėdinimą. Kas užtikrins geriausias sąlygas viduje augantiems augalams ir nereikės papildomai dėl to rūpintis. Dėl tos pačios priežasties gali būti labai naudinga ir laistymo sistema.

Kuo ypatingi polikarbonatiniai šiltnamiai?

Jie vertinami dėl savo ilgaamžiškumo ir patikimumo. Todėl tikrai ne atsitiktinai toks variantas tapo itin populiariu pasirinkimu. Kadangi šie gaminiai gali sėkmingai tarnauti ne vienerius metus be jokios papildomos priežiūros. Pati medžiaga yra pakankamai tvirta ir visiškai atspari aplinkos poveikiui. Todėl jai nepavojingi nei temperatūrų pokyčiai, nei sniegas ar lietus, nei saulės spinduliai. Kas užtikrina, jog šiltnamiai atliks savo funkciją ir nereikalaus jokios priežiūros. Be to, net ir bėgant metams skaidri medžiaga nepraranda savo pralaidumo šviesai. Per dešimtmetį jis sumažėja taip minimaliai, kad realaus juntamo pokyčio praktiškai nėra. Taip pat šių gaminių nepažeis net ir kruša.

Parašykite komentarą