Medinės žaliuzės – išskirtinis namų interjero sprendimas

Kuriant namų interjerą, norisi, kad juose būtų jauku, gera ir gražu. Todėl kiekviena interjero detalė yra labai svarbi. Langų dengimo pasirinkimas taip pat turėtų būti parinktas apgalvotai, nes tai labai keičia patalpų vaizdą. Pastaruoju metu į populiarumo viršūnę vėl kopia medinės žaliuzės, kurios pasirenkamos vis dažniau.

Medinių žaliuzių išskirtinumas

Žaliuzės iš medžio yra labai stilingas pasirinkimas. Jos namuose sukuria jaukumo įspūdį, todėl tai puikus pasirinkimas svetain4je, miegamajame ar kituose namų erdvėse. Medis visuomet lietuvių namuose užėmė išskirtinę vietą, todėl šios žaliuzės pastaruoju metu ir vėl sugrįžta į naujakurių namus.

Tai sprendimas, kuris yra ne tik išskirtinai stilingas, bet ir labai funkcionalus. Medinės žaliuzės yra patvarios, kokybiškos ir ilgaamžės. Labai dažnai manoma, kad medis tarnaus ilgai, todėl neverta investuoti į tokio tipo žaliuzes, tačiau tai tėra mitas. Iš tiesų žaliuzės iš medžio gaminamos pagal naujausias technologijas ir yra patvarios. Kiekvieną žaliuzių juostelė yra paruošta ir impregnuota, kad tarnautų ilgus metus. Žaliuzės nekeičia savo formų net ir po daug metų. O svarbiausia, kad jas labai lengva prižiūrėti. Pakanka nešvarumus ar susikaupusias dulkes nuvalyti su drėgna servetėle. Visa tai ir patogus žaliuzių valdymas lemia tai, kad šis sprendimas vis populiaresnis renkantis žaliuzes namams.

Naujausios interjero tendencijos

Renkantis įvairius sprendimus namams, verta pasidomėti, kokios interjero tendencijos vyrauja pastaruoju metu. Specialistai informuoja, kad pastaruoju metu ypač populiaru rinktis ilgaamžius ir natūralius sprendimus. Pavyzdžiui, interjeruose sutinkame vis daugiau natūralių žemės spalvų, o taip pat ir medinių elementų. Todėl jeigu norite neatsilikti nuo naujausių interjero tendencijų, medinės žaliuzės namuose bus tikrai puikus pasirinkimas.

Kaip pasirinkti žaliuzes?

Medinių žaliuzių pasirinkimas yra labai platus, todėl prieš užsakant jas, reikėtų apgalvoti, kokių žaliuzių norėtumėte. Visos žaliuzės yra gaminamos pagal kliento pateiktus išmatavimus. Tačiau reikia nepamiršti, kad žaliuzės gali būti ne tik lango dydžio, bet ir kitokių išmatavimų. Pavyzdžiui, šiek tiek didesnės už langą. Tai sprendimas, kuris populiarus ieškant mažų langų dengimo būdų.

Taip pat užsakant žaliuzes, reikėtų pasirinkti jų lentelių storį. Nuo to priklauso, kiek šviesos pateks į kambarį, o taip pat ir kokia bus žaliuzių išvaizda. Taip pat iš anksto pasirinkite norimą žaliuzių spalvą. Nes medinių žaliuzių spalvų pasirinkimas tikrai yra gana platus.

Parašykite komentarą