Ar verta pradėjus verslą pasinaudoti biuro baldų nuoma?

biuro baldų nuomaBiuro baldų nuoma, po truputį žengianti į Lietuvos verslą, užsienio praktikoje toli gražu ne naujiena. Dažnai verslas, kurdamas biurą ir norėdamas išvengti papildomų išlaidų, renkasi biurui baldus ne pirkti, o nuomoti. Lietuvoje vis dažniau verslininkai domisi, kas užsiima biuro baldų nuoma. Tai gana patogus variantas kai kuriais atvejais, tačiau pagelbsti tik tuomet, kai paslauga pasinaudojama tinkamai ir apgalvojus.

Kada verta rinktis biuro baldų nuomą?

Dažniausiai tokia paslauga gelbsti nedidelėms įmonėms, kurių darbo veikla yra labai dinamiška. Pavyzdžiui, jei įmonės darbuotojai dažnai keliauja į kitus miestus, kur turi įgyvendinti vieną ar kitą projektą, sunku būtų kiekviename mieste įsirengti norimą biurą, o tinkamo biuro paieška gali kainuoti nemažai laiko. Todėl tokiu atveju praverčia biuro baldų nuoma. Jei surasite tinkamą pasaugos tiekėją, Jums tereikės užsakyti norimą baldų kiekį ir jau kitą dieną į Jūsų nurodytą vietą Jums bus pristatyti užsakyti baldai. Juos tereikia surinkti ir galima dirbti. Projektui pasibaigus, gamintojas atvyksta ir išsiveža baldus

Taip pat biuro baldus nuomoti verta tais atvejais, kai įmonėje gana dažnai keičiasi darbuotojai. Tai taip pat aktualu įvairius terminuotus projektus vykdančioms įmonėms, dažnai praktikantus priimantiems biurams, kur darbo vietos ir darbuotojai keičiasi dažnai. Atsiradus naujam darbuotojui, tereikia užsakyti jam naują darbo stalą, kėdę ar spinteles ir jau rytoj jis gali dirbti. Pasibaigus jo darbo sutarčiai, darbo vieta nelieka tuščia, nes ji tuojau pat išmontuojama ir išvežama.

Ar nuomojami tik jau pagaminti baldai?

Kartais verslininkai mano, jog nuomojami biuro baldai yra iš anksto pagaminti, dažniausiai jau gerokai pasenę ir ne tokie funkcionalūs. Tačiau tai netiesa. Biuro baldų nuoma užsiimantys gamintojai pagal kiekvieno užsakovo pageidavimus pagamina specialiai jų biurui skirtus baldus. Tad galite pageidauti nuo klasikos iki futuristinių gaminių. Be to, tai reiškia, jog galite rinktis ir itin išskirtinius baldus, nestandartinėms patalpoms pritaikyti darbo stalus, biuro kėdes ir dokumentų spintas. Nebereikės gaišti laiko, ieškant tinkamų gamintojų ir montuotojų.

Ar tikrai galima sutaupyti?

Žinoma, jog pagrindinė priežastis, kodėl verta pasidomėti biuro baldų nuoma, ir yra noras sutaupyti. Tačiau labai svarbu tinkamai įvertinti kaštus. Nuomotoi baldus bus tikrai pigiau nei pirkti naujus, jeigu baldų Jums reikia trumpam lakui. Pavyzdžiui, keliems mėnesiams. Tuomet už naujų baldų nuomą sumokėsite gerokai mažiau nei už jų pirkimą. Tačiau jei galvojate apie baldų nuomą metams ar ilgesniam laikui, paskaičiuokite, ar nuomai reikalingi kaštai neprivers išleisti daugiau nei įsigijus baldus parduotuvėje.

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą