Įmonių steigimas Kaune

Įmonių steigimas KaunePinigus investuoti dabar reikia protingai. Bankai iš indėlių procentų padarė savotišką cirką, į kurį baisu žiūrėti. Kiekvieną mėnesį vis pasigirsta naujų pranešimų apie sunkumus patiriančias ir užsidarančias kredito unijas, tad ir šios finansinės-investicinės institucijos nėra toks patrauklus pasirinkimas atliekamų pinigų turintiems lietuviams. Lieka dar NT rinka, kuri dabar stagnuoja, nes visi laukia euro įvedimo ir nedrįsta imti paskolų ir įsigyti būstų. Tai labai rizikinga investicija, todėl reikia ieškoti papildomų investicijų būdų. Verslo steigimas – viena iš tokių investicijų. Su protingu verslo planu, ji tikrai gali atsipirkti daugiau nei 10-20% jau po antrų įmonės gyvavimo metų.

Įmonių steigimas Kaune yra vienas iš patrauklesnių variantų. Kodėl Kaunas?

  • Itin patogi geografinė vieta, puikus susisiekimas su visais Lietuvos miestais, todėl įmonės plėtra yra greitesnė ir reikalaujanti mažiau išlaidų, nei Vilniuje ar Klaipėdoje;
  • Palanki vieta tarptautinei veiklai, nes Kaunas yra pasiekiamas lėktuvais, autobusais, o greitu metu ir traukiniu „Via Baltica“.
  • Platus komercinių patalpų pasirinkimas. Kaune yra labai daug komercinių patalpų, kurių kaina mažesnė, nei prastesnės kokybės patalpų sostinėje..
  • Patogus susisiekimas mieste lemia labai daug. Tai papildoma motyvacija darbuotojams, nes Kaune kur kas mažiau eismo kamščių, nei Vilniuje, be to daugiau erdvių pastatyti automobilį.
  • Mokslo įstaigos, kuriuose mokosi potencialūs darbuotojai – Kauno Technologijos Universitetas, Vytauto Didžiojo Universitetas ir Kauno kolegija paruošia labai daug kvalifikuotų jaunų darbuotojų, prie jų prisideda ir Žemės Ūkio Universitetas, kitos aukštosios mokyklos.
  • Įmonių steigimas Kaune yra dar ir šiek tiek pigesnis, nei kitame didmiestyje, nes buhalterinės apskaitos įmonių darbo valandos – pigesnės.
  • Verslumo dvasia – nematoma motyvacija, bet jaučiama beneik visų investuotojų, kurie apsilanko laikinojoje sostinėje.

Įmonių steigimas Kaune – puiki išeitis ir būdas pradėti verslą. Labiausiai Lietuvoje paplitęs UAB steigimas, tačiau pastaruoju metu MB steigimas Kaune veržiasi link lyderio pozicijos. Tai dėl patrauklios smulkiajam verslui formos, kuri nereikalauja 10 000 litų įstatinio kapitalo ir yra kur kas lankstesnė išmokant pelną, nei UAB. Tiesa, kol kas dar galioja mokesčių lengvatos, kurios netaikomos UAB, tačiau jų galiojimas gali būti pratęstas atsižvelgiant į Respublikos ekonominė situaciją.

Verslą pradėti Kaune tikrai apsimoka. Tai pripažįsta visi didžiausi Lietuvos investuotojai. Kauną atrado ir užsienio investuotojai, nors teoriškai jų akys vis krypsta į Vilnių.

Parašykite komentarą