Gelinis lakavimas: kaip teisingai nusilakuoti nagus pačioms?

gelinio lakavimo lempaNusilakavus nagus tradiciniu nagų laku, jau po kelių dienų norisi slėpti rankas, nes lakas pradeda trupėti ir praranda savo blizgesį. Visgi, atsiradus ilgalaikiam geliniui nagų lakui, situacija visiškai pasikeitė, nes tvarkingais nagais galima džiaugtis net kelias savaites. Tiesa, vyrauja klaidinga nuomonė, kad moteris, pradėjusi lakuotis nagus geliniu nagų laku, yra priklausoma nuo savo manikiūrininkės. Netiesa! Nusilakuoti nagus geliniu nagų laku galima ir namuose, tačiau reikia žinoti, kaip tai padaryti, bet apie viską nuo pradžių.

Ilgalaikio gelinio nagų lako privalumai:

  • Tvarkingais nagais galima džiaugtis maždaug tris savaites, o kartais net ir ilgiau, viskas priklauso nuo jūsų nagų augimo greičio;
  • Gelinis nagų lakas sustingsta iš karto, todėl nereikia laukti, kada nagų lakas išdžius ar nerimauti, kad galite sugadinti savo darbą;
  • Tai bene idealiausias pasirinkimas, jei nuolatos skubate ir neturi laiko rūpintis savo nagų grožiu.

Ilgalaikio gelinio nagų lako trūkumai:

  • Gelinis nagų lakas laikosi trumpiau, jei tenka dirbti su cheminėmis priemonėmis, stipriai prakaituoja delnai ar tenka mūvėti gumines ar medicinines pirštines;
  • Jei nuolatos lakuojate nagus geliniu nagų laku ir neleidžiate jiems „pailsėti“, jie gali nusilpti.

Kaip teisingai pasidaryti manikiūrą su geliniu nagų laku?

Visų pirma, būtina pasidaryti manikiūrą: atstumti arba nukirpti odeles ir suformuoti nago formą. Atminkite, kad profesionalūs manikiūrininko įrankiai yra gerokai kokybiškesni ir patogesni, nei tie, kuriuos įsigijote prekybos centre.  Tad geriau šiek tiek pasitaupyti ir nusipirkti įrankius skirtus profesionalams, nes kitaip darydama manikiūrą galite pažeisti nagų odeles, pavyzdžiui, prastos kokybės nagų odelių žirklutės odeles ne karpo, o plešia, o manikiūrininko įrankiai yra puikiai pagaląsti ir tikslūs.

Kai manikiūras padarytas, nagą būtina pašiaušti švelnia dilde, tiesa, ne per daug, nes pažeisite gilesnius nago, po to ant nago, per visą jo plokštelę, užtepkite sukibimą gerinančią priemonę. Na, o tada belieka nagus lakuoti: pirmiausia dedate gelinio nagų lako pagrindą (Base Top) ir ranką kišate į UV lempą. UV lempa arba gelinio lakavimo lempa  per kelias minutes sustingo lako pagrindą. Profesionali gelinio lakavimo lempa turi laikmatį, todėl į laikrodį žvilgčioti nereikės. Taigi, kai lako pagrindas sustingo, nagą padenkite geliniu nagų laku, tada ranką vėl kiškite į UV lempą, palaikykite pora minučių ir dėkite antrą sluoksnį gelinio nagų lako ir ranką vėl kiškite po lempos šviesa. Galiausiai užtepkite viršutinį gelinio nagų lako sluoksnį, jis dažniausiai vadinasi Top coat, nagus palaikykite 3 minutes UV lempoje ir lipnaus gelio perteklių nuvalykite lipnumą šalinančiu skysčiu. Štai ir viskas!

Tiesa, pirkdama visas priemones, reikalingas geliniam nagų lakavimui, ypatingą dėmesį, skirkite UV lempai. Kokybiška gelinio lakavimo lempa – puikaus gelinio manikiūro paslaptis.

1 komentaras apie “Gelinis lakavimas: kaip teisingai nusilakuoti nagus pačioms?”

  1. Bet vistiek kokybiskas nulakavimui, kad lakas ilgai laikytusi, reikalingas kaip sakant geras manikiuro stalas ir patyrusi specialiste.

    Atsakyti

Parašykite komentarą