Gimimo diena ir charakteris

Astrologijoje priimta manyti, kad kiekvieną savaitės dieną atitinka tam tikra planeta. Ji ir sukuria žmogaus gyvenimo kelio emocinį foną. Norite daugiau sužinoti apie save, artimuosius ir gimines? Pasitikrinkite gimimo datą kalendoriuje ir skaitykite savo charakteristiką.

 

Pirmadienis (Mėnulis)

Pirmadienį gimę žmonės viską perleidžia per širdį. Jie patiria tiek daug išgyvenimų, kad siela turi dirbti nesustodama, pažindama pasaulį emocijų lygmeniu. Mėnulis pasižymi neigiama energija, ir jo globojami žmonės visą gyvenimą ją kaupia. Net jeigu viskas nuostabu, Mėnulio atstovai būtinai ras kančios.

Pirmą savaitės dieną gimę žmonės – romantikai ir melancholikai, nelabai tinkami fiziniam darbui, sunkiai sprendžia buities rūpesčius. Jie linkę plaukti pasroviui. Didžiulę reikšmę jiems turi namai ir šeima. Jiems sekasi tik tada, kai namie jų laukia mylintis sutuoktinis ir vaikai. Dažniausiai jie įsimyli labai jauni, bet jausmai paprastai būna nuoširdūs, o santuokos – laimingos.

 

Antradienis (Marsas)

Marso globotinių gyvenime viskas vyksta žaibiškai. Dar jaunystėje jie gali daug ko pasiekti, tapti įtakingi, sukurti šeimą. Tai iniciatyvūs žmonės, bet kokį darbą atlieka greitai ir nepakenčia tų, kuriems didesnė vertybė yra procesas, o ne rezultatas.

Šie žmonės dažniausiai yra impulsyvūs, dėl to pirmiausia kalba ir daro, o tik paskui galvoja, ar žodžiai ir poelgiai buvo teisingi. Atkaklūs ir stiprūs. Akimirksniu apdoroja informaciją, deja, vėliau dažnai paaiškėja, kad jų žinios – ganėtinai paviršutiniškos. Vis dėlto jie protingi ir nuoseklūs, todėl pasiekia gerų rezultatų. Kritiškai žiūri į viską, kas jiems nepatinka.

 

Trečiadienis (Merkurijus)

Kad ir kiek turėtų metų, Merkurijaus atstovai lieka nuolat jauni ir judrūs, pasižymi gera sveikata ir nuotaika net sulaukę žilos senatvės. Permainos gyvenime jiems reikalingos kaip oras, todėl jie dažnai keičia nuomonę. Tokių žmonių laimės receptas paprastas: kuo intensyvesnis gyvenimas, tuo jie laimingesni.

Merkurijaus planeta simbolizuoja laisvę, tad trečiadienio žmonės nepakenčia draudimų ir ribojimų. Tai taikdariai, jiems ne prie širdies bartis ir aiškintis santykius. Linkę į komerciją ir turi galybę ateities planų. Deja, jie turi ir nemažai priešų, nes kartais piktnaudžiauja savo įtaka ir pernelyg spaudžia aplinkinius.

 

Ketvirtadienis (Jupiteris)

„Viską ir iš karto“ – šie žodžiai geriausiai apibūdina Jupiterio globojamus žmones. Į savo napoleoniškus tikslus jie eina septynmyliais žingsniais. Svajodami tapti įtakingi, dažnai pervertina realias galimybes. Sėkmė priklauso nuo kitų įtakingų asmenų palankumo. Įgiję tam tikrą socialinį statusą, gali patys palaikyti tuos, kurių likimui neabejingi.

Vienas iš didžiausių ketvirtadienį gimusių žmonių privalumų – gerumas. Jie pasidalys paskutiniu duonos kąsniu, kad tik padėtų tam, kas pateko į nepavydėtiną padėtį. Deja, net būdami geri iš prigimties dažnai turi rūpesčių dėl santykių su priešingos lyties atstovais. Karjera ir verslas gali atimti daug laiko ir jėgų ir nieko nepalikti šeimai.

 

Penktadienis (Venera)

Penktadienį gimę žmonės reiklūs gyvenimo sąlygoms. Jie nelabai įsivaizduoja, kad galėtų būti laimingi gyvendami Dievo pamirštame kaimelyje arba važinėdami viešuoju transportu. Jiems reikia komforto ir prabangos.

Venera globoja grožį, tas šios planetos atstovai būtinai rūpinasi sveikata, išvaizda, stiliumi ir dažnai atrodo tarsi ką tik nužengę iš žurnalo viršelio. Pasižymi subtiliu skoniu. Venera juos apdovanoja ne tik meile pinigams, bet ir, nors nedidelėms, tačiau stabiliomis pajamomis. Šie žmonės vengia veiklos, neteikiančios jiems malonumo.

Jie jausmingi, bet dažnai tai iškelia aukščiau sveiko proto.

 

Šeštadienis (Saturnas)

Tiems, kas gimė šeštadienį, ne itin nepasisekė. Ir ne dėl kokių nors tikrų negandų, o dėl požiūrio į gyvenimą. Šie žmonės labai dažnai gyvenimą priima tarsi kryžių, kurį teks nešti ilgus metus. Kad ir kokios būtų geros gyvenimo sąlygos, jie vis tiek kentės. Negausus optimistų būrelis šioje „kankinių“ gausybėje išskiria tik tuo, kad geba filosofiškai pažvelgti į gyvenimo sunkumus, stojiškai pakelti likimo „dovanas“.

Šeštadienį gimę žmonės dažniausiai būna rūstūs ir neemocingi, reiklūs ir griežti, o tuo dažnai atstumia artimuosius ir draugus. Užtat jie itin daug nuveikia versle ir siekdami karjeros. Moka atkakliai dirbti, pasirengę viskam, kad tik turėtų stabilių pajamų.

Jie konservatyvūs, sunkiai keičia įpročius, savo gyvenimą kuria taip, kaip mano esant teisinga.

 

Sekmadienis (Saulė)

Po Saule gimę žmonės jaučiasi esą tikri kūrėjai. Jie turi tiek daug idėjų ir, deja, tiek mažai laiko sumanymams įgyvendinti… Todėl ganėtinai dažnai taip ir lieka gyventi fantazijų pasaulyje. Kita vertus, jie moka kurti planus ir dėlioti prioritetus, sekti išsikeltų tikslų. Dėl erudicijos ir nepriklausomybės dažnai tampa lyderiais.

Tai optimistai, jie nuolat šypsosi ir skleidžia teigiamą energiją. Kitaip negu pirmadienį gimę žmonės, suburia apie save tokius pat „saulėtus“ asmenis. Likimas nelieka abejingas – tų, kuriuos globoja Saulė, laukia daug malonių staigmenų.

Kaip ir penktadienį gimę žmonės, jie neabejingi prabangai. Mėgsta elgtis kilniaširdiškai, dovanoja brangias dovanas. Geri ir gailestingi aplinkiniams. Nepakelia vienatvės – draugija jiems tiesiog būtina.

Parašykite komentarą