Kokius auksinius papuošalus pasirinkti, jei norisi elegancijos?

Auksiniai papuošalai yra mėgiami jau nuo seniausių laikų, juos renkasi tiek elegantiškos moterys, tiek ir tos, kurios nori pabrėžti savo grožį. Auksas yra išskirtinė medžiaga, kuri blizga ir atrodo prabangiai ant kūno. Be to, auksas yra itin tamprus, lengvai apdirbamas, atsparus korozijai ir užteršimui, todėl auksiniai papuošalai yra patvarūs. Dėl aukso hipoalergiškumo auksinius papuošalus gali nešioti net ir stipriai alergiški žmonės. Svarbu žinoti, kaip išsirinkti sau tinkamą auksinį papuošalą. Juk auksinių papuošalų grožis, kaip ir prabangių kvepalų kvapas, atsiskleidžia juos nešiojant savininkui. Šie patarimai neleis jums pasiklysti papuošalų pasaulyje ir padės sukurti norimą įvaizdį, nepraleidžiant amžinybės parduotuvėje.

Papuošalai gali tapti įvaizdžio detale

Papuošalai ir drabužiai turi atrodyti gražiai, todėl atkreipkite dėmesį į stilių. Jei dirbate biure ir nešiojate dalykinį stilių, jums labiausiai tiks klasikiniai papuošalai. Svarbu atsiminti, kad griežti drabužiai ir ryškūs akcentai netinka. Kasdienį stilių mėgstančios damos gali rinktis originalių formų papuošalus ir eksperimentuoti – taip įvaizdis atgyja. Atminkite, kad teisingas aksesuarų pasirinkimas yra 80% stiliaus sėkmės. Juk būtent šie smulkūs akcentai gali iš esmės paveikti įvaizdį. Ryškios detalės pavers jį provokuojančiu, subtilūs pasteliniai auskarai suteiks moteriškumo, o dideli aksesuarai įkvėps prabangos jausmą. Moterims, kurios mėgsta klasikinį stilių, geriausias pasirinkimas yra auksinės apyrankės, kurios ne tik pabrėžia moteriškumą, bet ir gali tapti stiliaus detale.

Derinkite papuošalus tarpusavyje

Kiekviena mados mylėtoja žino, kad norint pasiekti įvaizdį skirtingi jos akcentai turi derėti tarpusavyje. Taip sukursite ansamblį, kuris sužavės savo grožiu ir išskirtinumu. Ypač svarbi auksinių papuošalų harmonija. Auksinis rinkinys yra klasika, demonstruojantis nepriekaištingą savininko skonį ir statusą. Stilingas žiedų ir auskarų rinkinys, o kartais ir grandinėlė su pakabukais, leidžia visapusiškai išreikšti savo moteriškas stiprybes: rankų grakštumą, odos tyrumą ir akių spalvą, dėl to vestuviniai žiedai turi būti parenkami kruopščiai, kad derėtų prie kitų papuošalų.

Etiketas diktuoja, kad prabangūs brangakmeniai moterų papuošalų dėžutėse turėtų atsirasti sulaukus 30 metų. Tai nenuostabu, nuo tada grožis pasiekia brandos viršūnę. Pasiekusi tam tikrą statusą ir ištobulinusi savo įvaizdį, moteris neabejotinai gali pasirinkti būtent tuos auskarus ir žiedus, kurie leis jai pasijusti savimi ir pabrėš išvaizdos dominavimą. Rubinais, topazu ar mistiškai žaviais juodais deimantais nusagstytas auksas – puikus pasirinkimas.

Parašykite komentarą