Ką spausdinti ant drobės?

Akimirkos, kurias norime išsaugoti, dažniausiai nugula telefono nuotraukų galerijoje. Kasdien jų kiekis vis didėja, tenka kažkur saugoti didžiulius failus ir nepamiršti, kad yra padarytas vienas ar kitas ypatingas kadras. Visada gera laiks nuo laiko peržvelgti senas nuotraukas, grįžti į prisiminimus. Kartais net pačią mylimiausią nuotrauką paverčiame pagrindinio ekrano vaizdu, kad širdžiai mielą vaizdą matytume kuo dažniau. Bet yra tam ir dar viena alternatyva – tai ant drobės spausdinamos nuotraukos.

Tai nėra jokia naujiena rinkoje ir jau tikrai ilgą laiką tokias drobes spausdina fotostudijos ir kitos su spauda susijusios įmonės. Tikriausiai ir ne vienuose namuose teko matyti didžiulę šeimos nuotrauką. Dažniausiai įamžinti pasirenkami svarbių gyvenime akimirkų įprasminimai: vestuvės, krikštynos, gimtadieniai, Šv. Kalėdų akimirkos ar tiesiog turėta fotosesija pas profesionalų fotografą. Nuotrauką, kuri bus spausdinama ant pasirinkto formato drobės (o jų matmenys galimi patys įvariausi: nuo 30×20 cm iki 150×100 cm) galėsite laisvai pasirinkti. Net ir sugalvojus šiandien norimą atspausdinti nuotrauką, ją jau rytoj galite turėti savo namuose. Foto salonuose dirbantys profesionalai greitai ir kokybiškai atlieka savo darbą.

Beje, galima spausdinti ne tik Jūsų darytas nuotraukas. Dar gali būti spausdinamos ir paveikslų, iliustracijų ar piešinių reprodukcijos. Tam bus reikalingas tik itin aukštos kokybės failas, pagal kurį bus galima atspausdinti norimą vaizdą ant drobės. Taip ir savo namuose galėsite turėti muziejinės kokybės mėgstamų paveikslų reprodukcijas. Atspausdintas atvaizdas bus itin kokybiškas ir tikroviškas. Spaudos darbas Jūsų pageidavimu galės būti aptempiamas ant medinio porėmio ir paruoštas kabinimui. Jūs tik atsiimsite savo užsakymą ir iš karto jį bus galima kabinti ant sienos arba, jeigu norėsite nuotraukos ar paveikslo su rėmais – papildomai juos įsigyti.

Net jeigu turite mėgiamą frazę ar simbolį – tiek vienas, tiek ir kitas taip pat gali būti dailiai atspausdintas ant Jūsų išsirinkto dydžio drobės. Kambariui arba erdvei kartais reikia labai nedaug, o toks šiuolaikinis spaudos sprendimas būtų pats tinkamiausias variantas atnaujinti interjerą. Užsakyti drobę galėsite internetu ir ją atsiimti patys spaustuvėje arba kelių dienų bėgyje užsakymas bus pristatytas prie Jūsų durų.

Parašykite komentarą