Kiek kainuoja naujos komercinės patalpos Vilniuje?

Neretai galima išgirsti, jog įsigyti nekilnojamąjį turtą sostinėje nebus labai paprasta. Kadangi tam prireiks nemažai investicijų. Aišku, kainos šiame mieste tikrai nėra mažiausios, bet ir galimybių čia daugiau, negu bet kur kitur. Todėl daugelis gana drąsiai investuoja bei perka įvairiausias patalpas. O ir jų kainos gali labai skirtis priklausomai nuo keleto aspektų. Pirmiausia, tai būtų vieta. Kuo arčiau centro, tuo atitinkamai kaina bus didesnė. Nors nemažai įtakos jai turi ir patalpų dydis, būklė, išplanavimas bei kiti panašūs aspektai. Todėl kartais teks investuoti vos keliasdešimt tūkstančių Eurų, o kartais ir kelis šimtus tūkstančių ar netgi dar daugiau.

Kodėl verta jas įsigyti?

Praktiškai visuomet yra alternatyva nuomotis. Tačiau daugelis, jeigu tik finansinė padėtis leidžia, stengiasi investuoti ir nusipirkti patalpas. Ir taip daroma tikrai ne atsitiktinai. Kadangi naujos komercinės patalpos Vilniuje ne tik leidžia vykdyti savo veiklą, bet kartu tampa ir investicija. Nes būtent nekilnojamas turtas paskutiniu metu yra vertinamas kaip geriausias variantas apsaugoti savo kapitalą nuo infliacijos. O šiuo atveju dar būtų galima ir išvengti papildomų išlaidų. Kadangi nuoma tikrai nėra pigi ir jos kainos nuolat kyla. Aišku, visuomet svarbiausia bus įvertinti tiek asmenines galimybes, tiek ir atsižvelgti į veiklos strategiją. Bet dažnu atveju tikrai bus verta investuoti ir įsigyti.

Kokie turėtų būti pasirinkimo kriterijai?

Kiekvienas vadovaujasi asmeniniais prioritetais, tačiau tam tikrus bendrus aspektus būtų galima išskirti. Nes jie svarbūs daugeliui ir į juos tikrai verta atkreipti dėmesį. Vienas iš jų yra kaina. Nors naujos komercinės patalpos Vilniuje reikalauja gana nemažų investicijų, tačiau jos yra tikrai paklausios. Kadangi dažnu atveju verta išleisti daugiau, bet įsigyti šiuolaikiškai suplanuotas bei tvarkingas patalpas. Ir tuomet jų pritaikymui nereikės išleisti tiek daug. Taip pat jos turi ir kitų privalumų. Pavyzdžiui, automobilio stovėjimo vietos po pastatu arba greta jo. Kas bus pakankamai svarbu, nors tikrai ne visi į tai atkreipia dėmesį.

Parašykite komentarą