Vazos gėlėms: praktiniai patarimai, kurie padės išsirinkti geriausią vazą

Jeigu sunku pasirinkti Jūsų poreikius atitinkančią vazą gėlėms, decoliu.com dalinasi keliais patarimais, kad galėtumėte tai padaryti paprasčiau:

1. Įvertinkite, kokio aukščio/ilgio gėlės bus pamerktos. Prieš pirkdami Jums patikusią vazą, pagalvokite, kokias gėles ar puokštes dažniausiai renkatės. Pavyzdžiui, galbūt teikiate pirmenybę aukštesnėms puokštėms, gėlėms su ilgesniais koteliais? Tokiu atveju reikėtų paieškoti išraiškingos, aukštesnės vazos. Aukštos vazos gėlėms gali tapti kertiniu kambario akcentu!

O gal mėgstate mažesnes gėlių puokštes? Tuomet tiks žemesnė vaza. Tokio tipo vazos gėlėms yra labai universalios. Jie gali būti statomos ant valgomojo stalo, kavos staliuko, komodos, židinio atbrailos ir kt. Bet kur pastatyta tokia vaza su gėlėmis gali pagyvinti erdvę.

2. Pasirinkite tinkamo stiliaus vazą. Tai aspektas, kuris nereikalauja per didelio galvojimo ir svarstymų. Jei radote vazą, kuri teikia džiaugsmo ir atitinka Jūsų skonį, įsigykite ją savo namams. Nėra nieko geriau nei gėlės, pamerktos į stilingą, gražią vazą! Ir tai suteikia kompozicijai dar daugiau asmeniškumo, o namams – unikalumo.

Jeigu norite puikios išvaizdos vazos, Jums patiks iš stiklo pagamintos vazos gėlėms. Štai kodėl:

  1. Tai laikui nepavaldi klasika. Tai tiesa. Kiekvienas turime bent vieną skaidraus stiklo vazą. Pire jos dera praktiškai bet kokios gėlių ir puokščių kompozicijos. Skaudraus stiklo vazos gėlėms žavi laikui nepavaldžia išvaizda, kuri laisvai derinama ne tik prie klasikinio, bet ir prie modernaus ar puošnaus interjero.
  2. Matysite visą pamerktą puokštę. Tai ypač naudinga norint įsitikinti, kad visi stiebai yra pilnai panardinti į vandenį. O jei ne, laikas užpildyti tą vazą! Nustebsite, kaip greitai tie žiedai geria vandenį! Laikykite juos hidratuotus ir laimingus naudodami lengvai matomą stiklinę vazą.
  3. Skaidrią vazą lengvą prižiūrėti ir pastebėti nešvarumus. Vienas geriausių patarimų, kaip prižiūrėti gėlių puokštes, yra išlaikyti vazą tokią švarią, kad norėtumėte iš jos gerti. Gėlės mėgsta švarias vazas ir švarų vandenį. Nešvariame vandenyje greičiau veisiasi bakterijos, kurios kenkia gėlėms ir šios greičiau praranda savo grožį.

Parašykite komentarą