3 priežastys nepripirkti per daug drabužių kūdikiams

Drabužiai kūdikiams: pirkti daugiau ar mažiau?

Pamanėte, kad straipsnio antraštė paradoksali? Juk tėvai kūdikiu itin rūpinasi, stengiasi suteikti viską, kas geriausia. O čia teigiame, jog nereikėtų pripirkti per daug daiktų… Kaip tai suprasti? Kodėl pristatome tokias „šarlataniškas“ mintis?..

  1. Vaikai auga. Drabužiai kūdikiams – ne vieno dydžio. Elektroninėse parduotuvėse nurodoma, koks dydis kokį amžių atitinka. Pavyzdžiui, rašoma, kad 50 dydis – ankstukams, 56 – 0–1 mėn., 62 – 1–3 mėn. ir t. t. Akivaizdu: jei nuperkama daug vieno dydžio rūbelių, vėliau nežinia, kur juos dėti. Nes ilgainiui tampa per maži.
  2. Abejonės dėl kokybės. Antra priežastis, kodėl pirkti per daug ne visada tikslinga, yra abejonės dėl aprangos kokybės. Jeigu tam tikro gamintojo produktą perkate pirmą kartą, veikiausiai norėsite patikrinti, ar viskas bus gerai. Priperkate trisdešimt vieno gamintojo šliaužtinukų, o paaiškėja, kad jie prasti… Kad tokių situacijų būtų išvengta, perkama kiek taupiau.
  3. Gerų pasiūlymų paieška. Apsilankote mieste įsikūrusioje drabužių parduotuvėje. Renkatės, renkatės, renkatės… Išsirenkate daug visko. Sumokate solidžią sumą. Vėliau suvokiate, kad internete, pvz Pasaulisdelne.lt tos pačios prekės – trečdaliu pigesnės. Arba po kiek laiko užsukate į tą pačią parduotuvę, o ten – trisdešimt procentų nuolaida viskam. Tuomet atrodo, kad paskubėta. Kita vertus, nesupaisysi, kada prekybininkai paskelbs akciją.

Taupumas, išlaidumas, gerų rūbų paieškos

Vieni žmonės taupesni, kiti išleidžia daugiau pinigų. Būna ir taip, kad vienos prekės sureikšminamos labiau, o kitoms skiriama kuo mažiau lėšų. Drabužiai kūdikiams paprastai priskiriami prie tų prekių, kurioms pinigų negailima.

O kaipgi suaugusiųjų rūbai? Situacijos labai įvairios. Kai kurie laiko save minimalistais, stengiasi neprigriebti per daug drabužių ir derinti tai, ką turi. Kiti mėgsta kaskart nuvykę į miestą pavaikščioti po aprangos parduotuves ir ką nors įsigyti. Turbūt kiekvienam yra tekę nusipirkti ką nors spontaniškai. Nors neplanuojama nieko įsigyti, prekių krepšelis, rodos, pats pildosi.

Ar reikia nupirkti vaikiškų drabužių, ar ruošiatės atnaujinti savo garderobą, turbūt planuose bus kokybiška, o ne apyprastė apranga. Visi sutiks, kad geriau vienas geresnis megztinis, o ne trys blogi. O gal nesutiks?.. Žodžiu, tema neišsemta, nuomonių daug, o į pasiūlymus ir klausimus galima atsakyti skirtingai. Tačiau tikėtina, kad sutiksite, jog trys priežastys nepripirkti per daug drabužių – logiškos.

Parašykite komentarą