Google AdWords reklama padės sutaupyti

Kiekvienas verslininkas, norėdamas padidinti pardavimus, naudojasi reklama. Daugelis įmonių turi sudėtingas ir plačias marketingo strategijas, leidžiančias pritraukti klientų. Tam dažniausiai naudojama reklama, kuri gali būti pati įvairiausia. Deja, dažniausiai paklausus apie reklamą, vartotojai tegali pasakyti žinantys reklamą televizijoje, radijuje, spaudoje, reklamos stenduose. Tačiau šiandien itin sparčiai besiplečiant interneto galimybėms ir kasdien randantis naujiems verslams internete, ypač sparčiai populiarėja Google AdWords reklama.

google adwordsgoogle adwords reklama

google adwords reklama

Tai pigesnė reklamos rūšis nei tradicinė reklama

Kone labiausiai šis reklamos būdas mėgstamas todėl, kad tai puiki investicija, kainuojanti nedaug, tačiau atnešanti nemažai gerų rezultatų. Mat tradicinės reklamos kainuoja krūvas pinigų. Už reklamą spaudoje reikia mokėti priklausomai nuo jos ploto, leidinio puslapio ir periodikos, o ką jau kalbėti apie televiziją ar radiją, kur kiekviena sekundė matuojama tūkstantinėmis sumomis. Dažnai interneto verslas negali sau leisti tokių didelių sumų reklamai, todėl jiems labiau tinka būtent Google AdWords reklama.

 

Su Google Adwords Jūs reklamuojatės tik tiksliniams klientams

Visų pirma ši reklama padeda sutaupyti ne tik pinigų, bet ir laiko. Mat transliuodami reklamą per žiniasklaidos priemones Jus pasiekiate platų vartotojų ratą, tačiau kartu kyla grėsmė, jog šiame rate mažai Jūsų potencialių klientų.

Visai kitaip yra su reklama internete. Google reklama reiškia, kad Jūs reklamuojatės tik tiems klientams, kurie gali būti Jūsų potencialūs klientai. Tai padaryti labai paprastą Jums tereikia stebėti, kokiais raktiniais žodžiais ar frazėmis yra ieškomas verslas, kuriuo užsiimate Jūs ir pasinaudoti šių raktažodžių Google AdWords reklama.

Adwords reklama padės sutaupyti!

Dažnai žmonės mano, jog toks reklamos būdas itin brangus. Tačiau iš tiesų ši reklama turi įvairiausių pasiūlymų, kurie padeda sutaupyti bei tiesiog priverčia pasinaudoti šiuo reklamos būdu.

Pirmiausia, labai svarbus argumentas rinktis tokią reklamą yra tas, kad Jūs mokate tik už tuos klientus, kurie paspaudė ant Jūsų skelbimo.

Google po Jums tinkamu raktažodžiu rodo skelbimą ir už kiekvieną susidomėjusį lankytoją iš Jūsų sąskaitos atskaičiuojami pinigai. Tai žymiai patogiau, nes mokate tik už tuos, kuriuos reklama sudomino.

Be to, pradėti naudoti Google AdWords reklama galite bet kada. Tai reiškia, kad Jums nereikia taupyti daugiatūkstantinio biudžeto reklamai internete. Net ir už turimą kelių šimtų sumą galite užsisakyti reklamos planą ir stebėti, kaip kyla lankytojų skaičius Jūsų svetainėje bei didėja pardavimai.

Gerų Jums pardavimų ir žinoma sutaupytų pinigų reklamai internete!

Parašykite komentarą