Spinta stumdomomis durimis – kokybiška, stilinga už prieinamą kainą! Ar įmanoma?

UbigLTVisi mes vertiname kokybę, stilingumą ir modernumą ypatingai kai renkamės daiktus savo buičiai. Tačiau norint kad mus suptų tik kokybiški ir naujausių tendencijų įkvėpti daiktai, dažnai prireikia storos piniginės

 Kokybė + dizainas , tai išlaidos, kurioms nepavaldus vidutinis lietuviškas atlyginimas. Tačiau nusiminti tikrai neverta, gera žinia, kad išeitis yra..

Skaitykite toliau ir sužinokite, kaip Jūs galite įsigyti kokybišką ir stilingą spintą stumdomomis durimis už standartinės spintos kainą.

 Jei Jūs paklaustumėte gamintojų, kiek Jums kainuos pasigaminti kokybišką, stilingą spintą stumdomomis durimis, dažniausiai išgirsite spintos 1 tiesinio metro kainą. Paanalizuokime šią kainą plačiau.

 Kas sudaro 1m. spintos kainą?

Tam reikia žinoti, iš ko susideda spinta stumdomomis durimis? Kaip neapsirikti, nepermokėti gaminant stumdomas spintas?

Pirmiausiai galima išskirti dvi dalis: lentynų sistema ir durų sistema.

Plačiau apie sudedamąsias spintos dalis..

Užpildas yra reikalingas durims ir lentynoms. Tai labiausiai pastebima spintos dalis, kurią renkantis daugiausiai sugaištame laiko, labiausiai sureikšminame. Bet tai nėra pati svarbiausia spintos detalė, norint įsigyti kokybišką spintą už prieinamą kaina.

 Rinkoje yra daugybė gamintojų atstovų ir kiekvienas giria savo gaminį. Kiekvienas turi savo spalvų paletę. Ir kaip iš šitokio asortimento išsirinkti tą vieną vienintelį sprendimą? Išsamiau apie užpildų asortimentą pakalbėsime kitą kartą, o dabar apie tai – kaip renkantis spintos užpildą galima sutaupyti.

 Pasirinktas užpildas galutinę spintos kainą gali pakoreguoti procentais arba net kartais.

 Medžio drožlių, medžio dulkių plokštės, oda, stiklas, veidrodžiai, skaitmeninė spauda.. Kad tai ne vienodai kainuoja suprantame visi. Pigiausias (bet tikrai ne prastas) sprendimas yra – laminuota medžio drožlių plokštė.

 Jei nepasirinksite pačio pigiausios rinkoje esančio gamintojo plokštės – tikrai nenusivilsite. Pati pigiausia plokštė bus žemiausios kokybės – gali trupėti drožlės, nesilaikys lentynų laikikliai.

 Tačiau rinkoje tikrai yra pakankamai kokybiškų drožlių plokščių ir visai nereikia rinktis pačių brangiausių. Atkreiptinas dėmesys ir į kainą už plokštės 1 kv/m . Naujausių raštų, tamsesnės plokštės yra brangesnės. Tačiau jei norite pigesnio varianto – rinkitės ne naujienas, o klasikines populiariausias spalvas, kurių 1 kv/m kaina bus mažesnė.

 Kaip ir su kiekvienu gaminiu – populiariausioms, labiausiai perkamoms prekėms atstovai su gamintojais susidera dėl geresnių kainų. Kai tą kainų skirtumą sudėsite – gausis ir ne vienas šimtas litų (priklausomai nuo spintos dydžio).

 Užpildas yra reikalingas ir stumdomų durų sistemai, ir lentynų sistemai. Durys ir spintos šonas (šonai) bus visuomet matomi, todėl durims ir spintos šonams galite rinktis labiau patinkantį spalvinį variantą. O su lentynų sistema galima ir pataupyti. Jei durims ir šonams išsirinktumėte plokštę iš brangesnio asortimento (vokišką, austrišką), lentynų sistemai galima priderinti labai panašų atspalvį iš pigesnio, lenkiško asortimento. Taip pat galima rinktis pigesnes neutralias – pilkas, baltas spalvas.

Furnitūra – yra tai, kas atskiras spintos detales, kaip Lego kaladėles, sujungia į vieną visumą. Tai yra svarbūs elementai, kurie spintos kainą gali padidinti ir 80 %. Dar svarbiau ar spintai bus paskirta vieta ir ji bus nekeičiama (įmontuojama), ar gali būti, kad spintai reikės išgyventi keliones į kitą vietą. Įmontuojamai spintai pačių brangiausių sujungimų tikrai nereikia. Klaida būtų, jei pasirinktumėte pačią pigiausią plokštę (linkusią trupėti) ir kokybišką furnitūra.

Vidaus elementų – rinkoje yra labai gausus pasirinkimas. Apžiūrėkite ką rinka siūlo ir atsakingai apgalvokite – ko jums tikrai reikia. Krepšiai ir krepšeliai, stalčiai ir stalčiukai, ištraukiamos lentynos ir kabyklos, įvairūs laikikliai – tai tikrai yra sumanumas, patogumas, bet ir didžiulė erdvė padidinti savo spintos kainą keletą kartų.

Kuo mažiau „pribumbasų“ tuo galutinė spintos kaina bus mažesnė.

Slenkančios sistemos – ar žinote, kad tai yra svarbiausias spintų stumdomomis durimis, elementas? Stumdomos durys rinkoje siūlomos profilinės arba pakabinamos. Pakabinamos yra tiems, kurie nori pirmiausiai gražaus sprendimo. Apie šią sistemą negali galvoti norintys taupesnio sprendimo. Kadangi kalbame apie spintą už prieinamą kainą – apie pakabinamas sistemas daugiau nekalbesime.

Profilinė stumdomų durų sistema yra pigesnė. Čia reikėtų akcentuoti, kad rinkoje yra dvi profilinių sistemų kategorijos:

  • Aliuminės stumdomų durų sistemos
  • Plieninės stumdomų durų sistemos

Šioje vietoje taupyti nevalia – reikia rinktis aliuminio sistemas, nes jos yra ženkliai patvaresnės ir ilgaamžiškesnės. Tikriausiai įdomu kodėl nerekomenduojame plieninių? Plieniniai profiliai „gimsta“ lankstant lakštinį plieną. Kitaip vadinamą – skardą.

Aliuminiu profilių sienelės yra 2-4 kartus storesnės už plieninių profilių sieneles. Aliuminio profiliai yra nepalyginamai tvirtesni, nekorozuoja.

Dar akivaizdesnį skirtumą išgirsite pastumdę duris – plieninės sistemos dirba garsiai ir jų „nutildyti“ nepavyks. Skarda paprastai būna arba paprasta, arba dažyta, arba padengta kažkokia deco plėvele. Bet ir dažų sluoksnis ir plėvelė gali būti pažeista, todėl garantijų, kad neturėsite problemų su korozija (esant drėgmei) niekas tikrai neduos.

Taigi, plieninės stumdomos sistemos atmetamos galutinai ir apie jas daugiau nekalbame.

Aliuminės slenkančios sistemos

Atkreiptinas dėmesys, kad aliuminiuose stumdomų durų sistemų profiliuose galima rinktis profilio dizainą:

  • Užpildo laikančioji konstrukcija slepiasi spintos viduje (MODENA)
  • Užpildo laikančioji konstrukcija matosi spintos išorėje (STANDARTAS)

Pirmasis variantas yra dar naujiena rinkoje, jis nei kiek ne brangesnis už antrąjį variantą, bet lyginant baigtinį spintos vaizdą – spintos su MODENA profiliais atrodo moderniai, naujoviškai. Spinta tampa kažkiek panaši į spintą su pakabinamomis durimis. Durys su šiais profilias atrodo lyg berėmė konstrukcija. Tai modernu, naujoviška. Tai naujausias baldų madų diktatorių, italų, techninis stumdomų durų sistemų patobulinimas, kurį SLIDER skuba pristatyti savo klientams.

Kaina, kokybė, patvarumas abiejų šių profilių yra tokie patys (lyginame neblizgius, sidabro spalvos profilius). Reikia rinktis kuris dizaino sprendimas Jums labiau patinka.

Bet tai dar ne viskas!

Renkantis profilius atkreiptinas dėmesys yra į profilių spalvą. Sidabrinė, neblizgi spalva yra pigesnė, bet lygiai taip pat kokybiška. Aukso, blizgi, juoda spalvos yra ženkliai brangesnės. Šių elementų spalvų dėka galima išgauti nuostabius dizaino šedevrus. Pvz – balta blizgi spintos plokštė suderinta su juodais profiliais, ir įfrezuotomis rankenėlėmis puikiai derės prie juodai balto namų dizaino, bet tai tikrai ne pigiai kokybiškas sprendimas.

 Dar atkreiptinas dėmesys į tai, kad spintai reikėtų rankenėlės. Profilių, kurių laikančioji konstrukcija yra durų išorėje, rankenėlės vaidmenį “atidirba“ pats profilis. Tačiau geriau yra turėti tvirtą, minimaliai matomą rankeną, o ne tampyti patį profilį, kuriam su laiku tai gali ir „nepatikti“.

Durų pritraukimo mechanizmas – turi garantuoti švelnų ir tylų spintos uždarymą.

Vietoje reziume..

Baigtinė spintos kaina, pas kiekvieną gamintoją gali būti vis kita. Ir tai yra normalu. Kiekvienas baldų gamintojas išsideri skirtingas kainas, skirtingas sutartis su savo tiekėjais.

Slider.lt – kaip stumdomų sistemų tiekėjai, taip pat suteikia nevienodas kainas savo klientais. Yra klientų, kuriuos Slider.lt vadina partneriais. Jie gauna geriausias kainas, sąlygas ir juos drąsiai galime rekomenduoti kiekvienam.

Atskleidėme daug „paslapčių“. Teisingai susidėliokite prioritetus ir kalbėdami su gamintojais žinokite, ko Jums reikia, o ko ne. Atminkite, kad gamintojas pasiūlys pirmiausiai jam labiau apsimokantį sprendimą. Juk pas kiekvieną dominuoja žmogiškas noras, daugiau uždirbti.

Išsamiau apie stumdomas spintas skaitykite  http://www.slider.lt

2 komentarai apie “Spinta stumdomomis durimis – kokybiška, stilinga už prieinamą kainą! Ar įmanoma?”

  1. Atgalinis pranešimas: Nesunkiai įrengiamos ir praktiškos sieninės spintos - Studentams
  2. Atgalinis pranešimas: Baldų gamyba – išmanymo reikalaujantis amatas - Verslo leidinys

Parašykite komentarą