Kelionė iš Danijos į Lietuvą: paprasta su patikimu vežėju

NR4 patalpintaŠiais laikais nukeliauti iš vienos šalies į kitą ypač paprasta. Priklausomai nuo pasirinktos transporto priemonės ir kelionės tikslo, kelionė gali trukti parą, o gali ir tik kelias valandas. Puiki geležinkelio infrastruktūra, pigios oro skrydžių bendrovės, didelis pervežimo įmonių skaičius rinkoje sudaro puikias galimybes keliaujančiajam pasirinkti tai, ko jis labiausiai nori ir ką gali sau leisti. Nors vis labiau populiarėja kelionės lėktuvu, kadangi pigių skrydžių bendrovės labai dažnai siūlo itin pigius bilietus, tačiau lyderio pozicijų šiuo klausimu neužleidžia žemės transportas, konkrečiai – mikroautobusai. Oro bendroves jie dažnai nukonkuruoja dėl leidžiamo vežtis bagažo, t. y. keliaujant mikroautobusu leidžiamas bagažo svoris du kartus viršija tą, kurį galima skraidintis lėktuvu.

Migracijos srautams vis nemažėjant, keleivių ir krovinių pervežimo įmonės ir fiziniais asmenys džiaugiasi savo paslaugų paklausa. Emigrantų, išvykstančių uždarbiauti į svečias šalis, pagrindinės kelionės kryptys yra Vokietija, Danija, Skandinavijos šalys (ypač Norvegija ir Švedija), Airija ir Anglija.

UAB „Satransa“ siūlo komfortišką ir greitą kelionę maršrutu Danija Lietuva http://www.idanija.eu/marsrutas-lietuva-danija/. Įmonė veža ne tik keleivius, tačiau ir siuntas bei negabaritinius krovinius, todėl galite saugiam nuvežimui perduoti savo siuntinį iš Danijos Lietuvoje gyvenantiems artimiesiems ar draugams. Iš Danijos išvykstame tris kartus per savaitę: trečiadieniais, šeštadieniais ir sekmadieniais. Mūsų klientų patogumas – mums didžiausias prioritetas, todėl Danijoje paimame juos iš nurodytos vietos, t. y. iš įvairių Danijos miestų. Jei yra pageidaujančiųjų, galime užsukti ir į kitus Danijos žemyninės daleis miestus, atsižvelgiant į keliaujančių asmenų skaičių.

Išvažiavę iš Danijos, įvažiuojame į Vokietiją. Čia daugiausia važiuojame autostradomis, todėl pro didžiuosius miestus nepravažiuojame, tačiau, jei keleiviai pageidauja, mielai užsukame į Frankfurtą, Rostoką, Liubeką, Kylį, Berlyną ir Hamburgą. Lenkijoje važiuojame pro Suvalkus, Varšuvą, Lodzę, Poznanę. Tačiau kaip rodo praktika, vykstantieji į Daniją, sustoti kitų šalių miestuose pageidauja dažniau, o vykstantieji iš Danijos į Lietuvą, atvirkščiai, pageidauja mažiau sustojimų. Tai sąlygoja ir kelionės laiką – jis trumpėja, todėl dažniausiai kelionė Danija–Lietuva netrunka nė paros. Maršruto Danija–Lietuva ilgis – 1800 kilometrų. Kadangi prioritetą teikiame visapusiam patogumui, važiuojame mokamais keliais, nes jie yra ženkliai geresnės kokybės.

Kelionėje vienas svarbiausių aspektų yra transporto priemonė. Ji turi būti patogi ir saugi. Maršrutu Danija–Lietuva keliausite patogiais „Opel Movano“ mikroautobusais, kurie pritaikyti ilgoms kelionėms. Mikroautobusai švarūs, prižiūrėti, visada tvarkingi. Jūsų sėdimos vietos sėdynė reguliuojama atskirai, todėl atsilenksite ją taip, kaip Jums patogiausia. Mikroautobusuose dėl kondicionieriaus ir šildymo sistemos karštomis vasaros dienomis nesukaisite, nes jusite malonią kondicionieriaus skleidžiamą vėsą, o šaltuoju metų laiku keliausite šiltai ir mėgausitės žvarbios žiemos vaizdais pro automobilio langą. Kelionė Danija–Lietuva neprailgs ir todėl, kad mikroautobusuose įmontuota vaizdo aparatūra, todėl norintieji galės pasižiūrėti filmų. Didžiausias keliaujančiųjų skaičius – 8, todėl jausitės patogiai, vietos pakaks visiškai.

Vairuotojas – labai svarbus asmuo keliaujant, kadangi nuo jo priklauso visų keleivių saugumas. UAB „Satransa“ taiko aukštus vairuotojų atrankos kriterijus, todėlKe gali užtikrinti vairuotojų atsakomybę, patirtį, vairavimo gebėjimus ekstremaliomis sąlygomis. Tiek transporto priemonė, tiek visi keleiviai kelionės metu apdrausti.

Norintys vykti maršrutu Danija–Lietuva, svetainėje gali užsiregistruoti kelionei. Registracijos formoje pateiksite savo vardą, pavardę, kontaktinį telefoną ir savo klausimus ar pageidavimus. Registruotis internetu – paprasta ir tikrai patogu. Gavę užpildytą formą, netrukus susisieksime su Jumis.

2 komentarai apie “Kelionė iš Danijos į Lietuvą: paprasta su patikimu vežėju”

  1. Atgalinis pranešimas: Tos nepaprastos kelionės… ir maršrutas Lietuva – Danija | Pažintinės ir poilsinės kelionės
  2. Atgalinis pranešimas: Lietuva Danija keleivių vežimas mikriuku – kas lemia tokį pasirinkimą? - Verslo leidinys

Parašykite komentarą