Papildomas uždarbis, turintiems greitąjį kreditą

greitieji kreditaiJeigu jūsų asmeninėje finansinėje byloje neseniai atsirado įrašas „greitieji kreditai“, suprask, dabar turės gyvenimas pildytis ir naujomis veiklomis, kad tas greitasis kreditas būtų greičiau ir lengviau grąžintas. Taigi, metas susipažinti su bent keliomis alternatyvomis, kurios padės daugiau uždirbti, sutaupyti bei lengviau grąžinti turimas paskolas.

Pagalba statyboje

Kaip žinia, greitieji kreditai nebūna ilgalaikis dalykas, jie suteikiami vos porai metų ar trumpiau, tačiau juos ir grąžinti kartais reikia nemažomis sumomis. Visgi, greitieji kreditai telefonu nėra suteikiami žmonėms, kurie negalėtų jų grąžinti. Tad blogiausia, kas gali nutikti, tai didesnis diržo suveržimas šiek tiek pataupant. Tačiau jūs galite daugiau dirbti, kad galėtumėte grąžinti lengviau ir diržą veržtis mažiau. Jeigu esate vyras, galbūt jūsų stiprių rankų dabar kažkam reikia statybose. Dirbant šiame sektoriuje galima uždirbti visai neblogai, tik svarbu papulti į geras rankas. Jeigu turite gerą pažįstamą statybos darbų vadovą, jums tikrai suras kur nors pagalbinio darbininko vietą. Kita vertus, ir neturint pažįstamų, visada verta ieškoti kažkokios darbo vietos statybose. Vasaros metu, statybų sezono metu, darbuotojų visuomet reikia. Tad greitieji kreditai visa para bus grąžinti lengviau, jeigu susirasite pagalbinių darbų statybose.

Uždarbis internete

Jeigu jums maloniau laiką leisti prie kompiuterio arba apskritai nesate fiziškai itin pajėgus žmogus dirbti tokiems darbams, galima ieškoti uždarbio internetu. Juk ir greitieji kreditai internetu jums turbūt buvo suteikti. Taigi, reikėtų ieškoti visokių skelbimų. Kartais pasitaiko rasti neblogų pasiūlymų, kur atlikus vienkartinius darbus per trumpą laiką galima užsidirbti gražias sumeles pinigų. Pavyzdžiui, greitieji kreditai sms zinute bus grąžinti dirbant kokiu nors tele marketingistu ir pačiam telefonu siūlant žmonėms kreditus. O galbūt padirbsite teksto surinkėju, gal galite redaguoti rašto darbus ar padėti juos rašyti studentams. O gal tiesiog išbandysite seną gerą nuorodų spaudinėjimo metodą, kuris jums taip pat sukraus šiokius tokius pinigus. Tai labai senai internete atsiradęs ir vis dar esantis uždarbis, tiesa, jam reikia itin daug laiko ir kantrybės. Galiausiai, patys pagal skelbimus matysite, ką galite dirbti.

Lankstinukų dalijimas

Taip kaip priimtina greitieji kreditai studentams, taip dažnai priimtinas ir toks „studentiškas“ darbas kaip lankstinukų dalijimas. Tai paprastas darbas, kurį galima dirbti kiekvienam, turinčiam sveikas kojas. Lankstinukus arba tenka išnešioti po gyvenamuosius namus bei palikti laiptinėse esančiose paštadėžėse, arba stovėti tam tikruose taškuose, kur praeina daug žmonių, bei dalinti ten. Tai gali būti tiek prekybos centrai, tiek viešos vietos mieste, Gedimino prospektas ir pan. Kartais tokį darbą tenka dirbti net ir apsirengus kokį nors keisto personažo kostiumą. Šie darbai palankūs tuo, kad laisvai derinami prie kitų darbų. Be to, tai nepastovus darbas, kartais bus tokių užsakymų, dažniausiai prieš šventes, taigi, tada bus galima lengviau užsidirbti papildomai ir nebus jokios monotonijos.

Darbai ūkiuose, soduose

Stipriems ir ūkiškiems žmonėms verta pereiti per mažesnio miestelio sodybas. Galbūt kažkur gyvena vienišos moterys, kurios pačios nenusipjauna žolės, nepasitaiso malkinės stogo ir nesukasa šiltnamio. Kartais tai yra geras būdas aptarnauti senus žmones, vienišus žmones, negalinčius tiesiog patiems kažką nudirbti. Tiesiog pakeliauti po ūkius, sodus, ir dirbti daug paprasčiau, smagiau, be jokių didelių problemų. Jeigu taip padarysite, turėsite puikią galimybę užsidirbti ir kartu pajausite, kad ne tik paskola tirpsta, bet ir žmonių pasitikėjimas atsiranda.

Parašykite komentarą