Miegamasis – privati erdvė, kurioje labai svarbi lovatiesė

užtiesalai lovaiUžtiesalai lovai skirti ne tik dėl grožio. Kaip ir pats miegamasis. Stengiamės jį įrengti kuo dailiau, ieškome estetiškų dizaino sprendimų, tačiau ne vien dėl pasigėrėjimo. Tikslas – jaukumas, komfortiškas poilsis.

Iš visos namų erdvės miegamasis yra privačiausias. Jei užsuka kaimynas ar svečias, paprastai bendraujame virtuvėje, valgomajame ar svetainėje. Na, o miegui skirtas kambarys… neskirtas kitiems! Galbūt atrodo, kad nebūtina jo tvarkyti, kad nėra reikalo valyti dulkių ar plauti grindų. Tačiau tvarka juk reikalinga ne tik dėl kitų, ne tik norint kam nors parodyti savo skrupulingumą, ar ne? Tvarkingoje erdvėje smagiau, bet, aišku, tai nereiškia, kad miegamasis privalo būtų tiesiog tobulas. Jei pradėtume ieškoti priekabių, neva žurnalas ne tuo kampu padėtas ar televizoriaus pultas ne ant to naktinio staliuko… na, akivaizdu, kad taip smarkiai perdėtume.

Yra posakis „kūrybinė netvarka“. Ar miegamajame ši frazė tinka? Tiesą sakant, toks posakis tiksliau apibūdina darbo kambarį. Kita vertus, daug kas priklauso nuo būsto išplanavimo. Gal tai nedidelis butas ir kambarys skirtas tiek miegui, tiek darbui kompiuteriu?

O dabar grįžkime prie to, nuo ko pradėjome – užtiesalai lovai yra gražūs, bet jų funkcija ne vien estetinė. Kokia dar? Pasirodo, kad iš kokybiškų medžiagų pasiūta lovatiesė saugo patalynę, neleidžia jai pernelyg sudulkėti, o tai susiję ir su miego komfortu.

Užtiesalai lovai gaminami tikrai ne šiaip sau. O apibendrintai galima pasakyti, kad funkcijos skirtingos, bet suderintos. Ir miegamasis gražus, ir patalyne pasirūpinama.

Ko gero, pagalvojote, kad lovatiesę ne taip ir lengva išsirinkti – juk lovų dydžiai nevienodi. Vis dėlto šiuo požiūriu pasirinkimas gana lengvas, nes gamintojai siuva įvairių matmenų užtiesalus. Asortimentas toks platus, kad kiekvienas pirkėjas ras patinkantį gaminį.

Būtų gerai, kad kainos nesikandžiotų… O jos ir nesikandžioja. Žinoma, pasitaiko visokių pasiūlymų, bet įmanoma rasti užtiesalų, kurie ne tik dailūs ir kokybiški, bet ir siūlomi už patrauklią kainą. Skamba kaip pasaka, bet kalbame apie realybę.

Miegamasis – privatus kambarys, kuriame užtiesalų tema veikiausiai neaptarinėjama. Kodėl? Nes lovatiesė jau pasirinkta, o bandymas nuspręsti, kuri geriausia, tikriausiai vyko parduotuvėje.

O jei kokiems svečiams norėtumėte parodyti savo miegamąjį, žinokite, kad užtiesalai lovai padeda sukurti jaukumą, suteikia kambariui malonių dizaino akcentų.

 

 

 

 

 

Parašykite komentarą