Mantvydas Matthew Narusevicius: apie „WFDM Holdings LTD“

Įmonės, kurios specializuojasi laikinos darbo jėgos ar personalo atrankų srityje, tampa vis svarbesniu žaidėju šiuolaikinėje verslo aplinkoje. Individualūs atvejai skatina, kai kurias įmones vis dažniau apsvarstyti šių paslaugų galimybę, nes nemeluosime, kartais taip gaunasi net paprasčiau. Tokios agentūros, pavyzdžiui, „WFDM Holdings LTD“, sugeba patenkinti tiek darbuotojų, tiek darbdavių poreikius, suteikdamos skirtingų profesijų specialistus kai to reikia,  tiekdamos skaidrias, veiksmingas bei efektyvias personalo atrankų paslaugas.

Šių agentūrų veiklos principai yra pagrįsti gebėjimu sparčiai reaguoti į rinkos pokyčius, pasižymėti lankstumu ir nuolat tobulėti, siekiant užtikrinti aukštą paslaugų kokybę. Jos tampa tarpininku tarp darbuotojų, ieškančių laikino darbo, ir įmonių, kurios ieško trumpalaikių ar sezoninių specialistų. Bendrasis tikslas – sudaryti abiem pusėms palankias sąlygas. Darbuotojams tai galimybė įgyti naujos darbo patirties, įsidarbinti laikinai arba rasti galimybę tapti pastoviu įmonės darbuotoju ateityje. Darbdaviams suteikiama galimybė greitai ir efektyviai užpildyti atsilaisvinusias darbo vietas, atsižvelgiant į konkrečius poreikius ir užduotis.

Šios agentūros taip pat siekia atlikti svarbų vaidmenį socialinėje erdvėje. Tai jos atlieka teikdamos skaidrias ir sąžiningas paslaugas, bei prisidedamos prie darbo rinkos stabilumo. Ir čia tik vienas pavyzdys, kaip tokios įmonės gali prisitaikyti prie besikeičiančių rinkos sąlygų ir būti svarbia grandimi užtikrinant darbuotojų ir darbdavių poreikius. Dabar „WFDM Holdings LTD“ įkūrėjas Mantvydas Matthew Narusevicius pasidalins savo veiklos pradžios istorija.

Kaip prasidėjo „WFDM Holdings LTD“ kelias, ir kokie buvo pagrindiniai įmonės tikslai?

Mūsų, kaip įmonės istorija prasidėjo palyginti nesenai, Maltoje 2020 metais, vos prieš pandemijai pakeičiant mūsų kasdieninį gyvenimą. Pradžioje „WFDM“ buvo įkurta kaip transporto ir maitinimo paslaugų tiekėja, tačiau, sulaukus didesnio verslo susidomėjimo buvo sugalvota viską pakeisti. Pirmiausia, dėl padidėjusio darbuotojų atrankų procedūrų skaičiaus bei bendro augimo, buvo priimtas sprendimas pertvarkyti įmonę. Taip atsirado agentūra, kuri užsiima nuolatinių ir laikinų darbuotojų atrankos klausimais. Taip įvyko, nes pandemijos metu puikiai pasimatė, kiek vietinių ir atvykusių iš užsienio Maltos gyventojų neturi darbo, ir kiek darbdavių nevaisingai bandė užpildyti atsilaisvinusias pozicijas. Trumpai tariant, mes padėjome jiems, o jie padėjo mums. Nuo tada mūsų agentūra nuolatos siūlo atvykusių ne iš ES ir iš Europos Sąjungos šalių piliečius įdarbinti, tvarkydama visus teisinius reikalavimus. Nuo tada, kai „WFDM“ prasidėjo su vos vienu darbuotoju ir dabar, kai komandoje yra jau virš 150 narių praėjo nemažai laiko, tačiau pagrindinės įmonės vertybės išliko tos pačios.

Kodėl neapsiribojote vien Malta ir pradėjote plėsti horizontus, šiuo atveju, į Kiprą?

Augant pajėgumams Maltoje, pradinė „WFDM ltd“ tapo „WFDM Holdings LTD“ ir 2021 metais buvo pradėta žiūrėti į kitas Viduržemio jūros regiono šalis. Šiuo atveju buvo pasirinkta veikla Kipre su tuo pačiu tikslu.  Tai yra teikti skaidrias įdarbinimo paslaugas darbuotojams ir darbdaviams. Įmonės tikslas yra suteikti žmonėms dinamiškus, gyvenimo ir darbo pusiausvyrą užtikrinančius darbus, atitinkant abiejų šalių poreikius, skelbiant darbo skelbimus ir surandant tinkamą kandidatą. Kadangi abejos salos yra nedidelės ir jose vyrauja turizmo sektorius, tai Kipre buvo nesunku pritaikyti Maltoje sukauptą patirtį.

Nors Mantvydas Matthew Narusevicius savo veiklą personalo atrankų sferoje pradėjo palyginti nesenai, tai yra prieš ketvertą metų, tačiau jau dabar akivaizdu, jog „WFDM“ kažką daro tinkamai, nes priešingu atveju taip tikrai nebūtų. Nuolatinis augimas bei naujų rinkų paieškos tarsi signalizuoja, kad galbūt juos anksčiau ar vėliau išvysime ir Lietuvoje.

Parašykite komentarą