Nauji butai Vilniuje Vilkpėdėje vis populiaresni

Ieškantys naujo būsto Vilniuej vis dažniau renkasi įdomesnes vietas, kuriose galima atrasti išskirtinių projektų. Viena iš tokių vietų yra Vilkpėdė. Šiuo metu nauji butai Vilniuje Vilkpėdėje iš tiesų labai populiarus. Vis daugiau naujakurių atranda šią vietą, o vystytojai jiems turi labai patrauklių pasiūlymų.

Kodėl verta rinktis Vilkpėdę?

    • Gamta. Vilkpėdė gali didžiuotis tuo, jog tai išskirtinė vieta Vilniuje. Ji yra visai šalia Vingio parko, netoliese teka Neries upė. Todėl tai puikus pasirinkimas tiems, kurie nori gyventi netoli gamtos. Kartu tai yra labai daug nemokamų pramogų suteikianti vieta. Juk galite kiekvieną savaitgalį leisti laisvalaikį ar sportuoti Vingio parke, lankytis ten vykstančiuose renginiuose. O pasivaikščiojimai upės krantine gali tapti kasdieniu ryto ar vakaro ritualu.

    • Patogus susisiekimas. Klaidinga manyti, kad Vilniuje patogu gyventi tik mieste. Iš tiesų, nors Vilnius yra didžiausias Lietuvos miestas, nėra taip, kad judėjimas jame atimtų daug laiko. Tai gana patogus miestas, todėl visai nebūtina gyventi pačiame centre. Štai gyvenant Vilkpėdėje, centrą galite pasiekti vos per kelias minutes automobiliu. Tačiau svarbiausia, kad iš šios vietos labai patogu pasiekti ir kitas miesto dalis, negaištant daug laiko.

    • Saugi kaimynystė. Naujos statybos butai Vilniuje populiarūs todėl, jog dažniausiai vystytojai kuria daugiabučių kvartaluose, o tai reiškia, kad čia įsikuria naujakuriai, užtikrinamas privatumas, saugumo sprendimai. Taigi tai saugi vieta gyventi mir puikus šansas burti naują, draugišką bendruomenę visiems kartu.

    • Išskirtinė vieta. Vilkpėdė yra dažnai vertinama tų žmonių, kurie ieško išskirtinės vietos gyventi. Juk būtent čia atsiveria puikūs Vilniaus vaizdai. Vien ką reiškia kiekvieną dieną per langą matyti Vilniaus televizijos bokštą. Tokį vaizdą gali pasiūlyti nauji butai Vilniuje Vilkpėdėje. Taigi tai pasirinkimas tiems, kuriems svarbu kiekviena detalė.

    • Gera kaina. Dažnai galvojama, kad nauji butai Vilniuje yra brangūs, bet tai tik klaidinga nuostata. NT vystytojai kuria įvairius projektus, kuriuose butų pasirinkimas labai platus. Taip pat ir norint gyventi Vilkpėdėje. Galite pasirinkti Jūsų biudžetą atitinkantį variantą ir gyventi ten, kur ir norėjote.

Butus perka ne tik gyvenimui

Nauji butai Vilniuje Vilkpėdėje yra ne tik puikus pasirinkimas gyvenimui, bet ir gera investicija. Besiplečiantis ir atgyjantis rajonas pritraukia vis daugiau dėmesio žmonių, kurie ieško, kur investuoti savo pinigus. NT turtas yra gera investicija. Todėl šiame rajone naujų butų dairosi ne tik naujakuriai. Įsigijus butą nuomai galima turėti ilgalaikes pasyvias pajamas, o būtent taip investuoti savo pinigus renkasi vis daugiau lietuvių.

Parašykite komentarą