Šarvojimo salės Vilniuje: kaip pasirinkti laidojimo namus?

Galbūt jūsų mylimasis artėja prie mirties, arba netektis jau įvyko ir jūs turite greitai susirasti laidojimo namus. Šarvojimo salės Vilniuje stebina pasirinkimų gausa. Kaip pasirinkti laidojimo namus, kad viskas praeitų kuo sklandžiau ir paprasčiau? 

Jei praeityje naudojote laidojimo namus, automatiškai nemanykite, kad tai geriausias pasirinkimas. Šarvojimo salės Vilniuje yra labai įvairios, todėl nelyginant kainų ir paslaugų, negalėsite pasakyti, kad tikrai pasirinkote gerą variantą.

Dalinamės patarimais, kaip pasirinkti geriausius laidojimo namus be streso:

1. Pasitarkite su šeima ir nuspręskite dėl biudžeto

Ar jūs ir jūsų šeima aptarėte biudžetą ir nusprendėte dėl jums prieinamos sumos, kurią norite ir galite išleisti be sunkumų? Apsipirkimas laidotuvėms turėtų būti panašus į bet kokį didelį pirkinį – prieš pradėdami apsipirkti žinote, ką galite sau leisti. Nedarykite klaidos pirkdami laidotuves taip, kaip tai daro daugelis žmonių – sutikite su laidojimo namų kaina ir ieškokite pinigų.

Užduokite savo šeimai konkrečių klausimų. Jei planuojate palaidoti mylimą žmogų, ar jis paliko kokių nors rašytinių nurodymų? Galbūt tam tikros šarvojimo salės Vilniuje buvo pasirinktos iš anksto? Taip pat būtinai paieškokite dokumentų, kurie padės priimant sprendimą.

2. Sužinokite apie savo teises į laidotuves

Lietuvoje yra numatytos tam tikros kompensacijos laidojant artimą žmogų, vienkartinės išmokos ir panašiai, todėl, jeigu norite neišleisti daugiau, nei galite, būtinai pasidomėkite savo galimybėmis gauti išmokas. Tada šarvojimo salės Vilniuje atsieis pigiau.

3. Pasverkite savo prioritetus

Paklauskite savęs: kiek svarbi patogi vieta? Ar jums labiau patinka arti namų, garbinimo vietos ar kapinių? Ar kaina yra kritinis veiksnys? Kiek lankstus jūsų biudžetas? Jei jūs ar jūsų šeima praeityje naudojote laidojimo įmonę, ar buvote patenkinti? Ar turite specialių religinių ar kultūrinių reikalavimų? Jei norite peržiūrėti ar gauti paslaugą, ar jums reikės didelės patalpos su erdvia automobilių stovėjimo aikštele, aukštųjų technologijų vaizdo ekranais ar pritaikymu neįgaliesiems? O gal paprastumas yra jūsų prioritetas?

Kad ir kokį atsakymą pateiksite, šarvojimo salės Vilniuje yra geras sprendimas, siekiant oriai atsisveikinti su Jums brangiu asmeniu.

Parašykite komentarą