Gelinis lakas vis dažniau naudojamas ir namuose

Kiekviena moteris nori būti graži ir stengiasi investuoti į nepriekaištingą išvaizdą. Vienos daug laiko praleidžia grožio salonuose, kitos mėgaujasi grožio procedūromis ir namų sąlygomis. Kiekviena ieškome vis patikimesnių ir geresnių būdų atrodyti gražiai. O rinka siūlo vis šiuolaikiškesnius gaminius ir kosmetikos prekes. Vienas populiariausių šiuo metu – gelinis lakas. Jis pastaruoju metu plačiai taikomas ne tik atliekant grožio procedūras salonuose, bet vis dažniau naudojamas moterų ir namuose.

Mitai apie gelinį lakavimą

Iki šiol, moterys, neišbandžius gelinio lakavimo, mano, kad gelinis lakas yra kenksmingas ir vengia tokio lakavimo. Kai kas mano, kad ilgainiui gelinis lakas sugadina natūralų nagą ir jį susilpnina arba suminkština. Tačiau tai nėra tiesa. Tiesa, tai gali nutikti, jeigu naudojate nekokybišką kosmetiką, tačiau pasirinkus tam pritaikytus gaminius, lakavimas niekaip nepakenks Jūsų nagams.

Kaip lakuotis namuose?

Jeigu norite tokio rezultato, koks išgaunamas grožio salonuose, reikės skirti lakavimui daug laiko ir pasiruošimo. Pirmiausia, nagas turi būti tinkamai paruoštas. Nepamirškite, kad Jums reikia ne tik pasirūpinti laku, bet ir specialiomis priemonėmis bei technika, kuri reikalinga geliniam lakavimui.  Labai dažnai mažai apie manikiūro technikas žinančios moterys mano, kad pakanka to, jog namuose yra gelinis lakas, ir jau tai savaime reiškia, kad nagai atrodys puikiai. Tačiau paslaptis yra tinkamame nago paruošime ir lakavimo technikoje. Pirmiausia nagas yra nupoliruojamas ir nušveičiamas ir tik tuomet ant jo lakuojama. Po pirmojo sluoksnio lakas džiovinamas po UV arba LED lempa, o tuomet lakuojamas antras sluoksnis ir vėl džiovinamas. Taip pat ant viršaus gali būti naudojamos papildomos priemonės, kurios suteiktų žvilgesnio ar ilgiau išlaikytų laką.

Kokį laką rinktis?

Labai svarbu, kad lakuotumėte nagus tik su tam skirtais nagų lakais. Pavyzdžiui, jeigu Jums reikalingas gelinis lakas, reikėtų jo ieškoti tik pas patikimus pardavėjus. Nors geliniai lakai šiandien parduodami daug kur, rinktis patikimą kosmetiką geriausia tik specializuotose parduotuvėse. Pavyzdžiui, groziobaze.lt siūlo platų gelinių lakų pasirinkimą ne tik profesionalams, bet ir mėgėjams. Čia galite rasti nagų lakų, kurie bus pritaikyti ir naudojimui namuose. Pavyzdžiui, tokių, kuriems nėra reikalinga UV lempa.

Tik naudojant profesionalias, patikimas ir saugias kosmetikos priemones, galėsite pasiekti geriausių rezultatų. Pavyzdžiui, lakuojant nagus nekokybišku laku, ilgainiui gali keistis jo spalva, jis gali pakenkti nagui. Todėl pirkite tik žinomų gamintojų lakus ir skirkite laiko jų sudėties aprašymo analizei. Pasirinkę profesionalias priemones niekuomet nesusidursite su šalutiniais poveikiais.

1 komentaras apie “Gelinis lakas vis dažniau naudojamas ir namuose”

Parašykite komentarą