Mikroautobusų nuoma Vilniuje: kokios šios paslaugos stiprybės?

mikroautobusų nuoma VilniujeNet ir be atitinkamų statistinių duomenų analizės galima teigti, jog dažnas vilniečių namų ūkis turi po vieną ar daugiau lengvųjų automobilių. Nors sostinėje išplėtotas viešojo transporto tinklas, tačiau pajutus kelionės patogumą bei greitį lekiant nuosavu automobiliu, į sausakimšą, kiekvienoje stotelėje stabtelintį troleibusą sėstis nebesinori. Deja, turimi savi „ratai“ kartais ima ir nuvilia…Nuosavas automobilis techniškai skirtas 1-5 žmonių kelionei. O kartais prireikia organizuoti išvyką didesniam asmenų ratui, vykti į tolimesnę kelionę ar pervežti daiktus. Kaip tai padaryti?  Ilgai galvos sukti nereikia: mikroautobusų nuoma Vilniuje gali padėti visais minėtais atvejais. Ir dar daugiau!

Kokie šios paslaugos privalumai?

Universalumas. Nors mikroautobusai, lyginant juos su lengvaisiais automobiliais, išoriškai yra gana identiški, tačiau panaudojimo galimybės yra išties plačios.  Mikroautobusų nuoma Vilniuje orientuota į:

  • transportavimo ir perkraustymo paslaugas.
  • keleivių vežimą Lietuvos teritorijoje bei už jos ribų.
  • transportą renginių (darbo išvykų, konferencijų, seminarų ir panašiai) ir asmeninių švenčių (vestuvės, mergvakariai/bernvakariai, gimtadieniai ir kita)

Nuo to, kokiai paslaugai skirtas mikroautobusas, skirsis jo išorė (nuomojantis transporto priemonę šventei, nuomos bendrovė pasirūpina  puošyba ar  leidžia tai padaryti pačiam klientui) bei vidus (patogios sėdynėz ar erdvė daiktų sukrovimui, kondicionierius, šildymo sistema, audio/video aparatūra, mikrofonai ir kita).

Galimybė vairuoti pačiam arba rinktis paslaugą su samdomu vairuotoju. Mikroautobusą vairuoti gali turintieji B kategorijos vairuotojo pažymėjimą. Arba gali ir nevairuoti! Mikroautobusų nuoma Vilniuje su vairuotoju itin paklausi asmeninių švenčiu ar ekskursijų metu. Tokiu atveju „neaukojamas“ nei vienas iš kompanijos. Visi gali atsipalaiduoti: vairuotojas rūpinsis maršrutais, prisiims atsakomybę už reikiamo objekto suradimą, pasirūpins keliaujančiųjų saugumu. Aišku, vairuotojo paslauga kelia mikroautobusų nuomos kainą. Tad tie, kurie nuomojasi transportą kelioms dienoms arba išvykai į užsienį, norėdami sutaupyti, šios galimybės atsisako.

Paslaugos prieinamumas. Mikroautobusų nuoma Vilniuje yra siūloma net kelių  bendrovių. Neatsilieka ir kiti didieji miestai. Nesijaudinkite, net jei gyvenate provincijoje. Dažniausiai auto nuoma nėra dislokuota konkrečioje teritorijoje: mikroautobusas pristatomas į reikiamą vietą ir pasiimamas atgal. Transporto priemonės rezervaciją atlikti galima patogiausiu būdu – internetu, telefonu ar atvykus į biurą.

Parašykite komentarą