Trumpalaikė ir ilgalaikė auto nuoma

auto nuomaDaugeliui yra pasitaikę atvejų, kai prisireikia pasiskolinti automobilį. Tai nutinka, kai saviškį reikia atiduoti taisyti, paskolinti kolegai ar kaimynui ar susiklosčius kitai neplanuotai situacijai. Tokiais atvejais puikiausiai pagelbsti auto nuoma. Šiuo metu Lietuvoje tokių punktų gausu kone kiekviename mieste.

Tačiau kaip išsirinkti tai, ko reikia ir neapsigauti? Dažniausiai automobilių nuoma užsiimantys punktai siūlo dvi pagrindines paslaugas: ilgalaikę ir trumpalaikę automobilių nuoma. Deja, ne visi klientai supranta, kuo tai skiriasi, todėl ne visuomet pasirenka teisingą ir jiems labiausiai tinkantį variantą.

Trumpalaikė automobilių nuoma

Trumpalaikė auto nuoma yra itin populiari paslauga ne tik Lietuvoje, bet ir daugelyje kitų pasaulio šalių. Tai paslauga, kurios metu Jums trumpam laikui suteikiamas automobilis. Dažniausiai trumpalaikės nuomos laiko terminai siekia nuo kelių valandų iki kelių savaičių, tačiau ne ilgiau kaip vieną mėnesį. Pasinaudoję trumpalaike nuoma dažniausiai galite važinėti toje pačioje šalyje, tačiau kai kurie nuomos punktai suteikia galimybę ir išvykti į užsienį.

Auto nuoma užsiimantys verslininkai teigia, jog patogiausiai rinktis trumpalaikės nuomos paslaugas tuomet, kai automobilis Jums reikalingas laikinai. Pavyzdžiui, Jums kurį laiką reikia automobilį pakeisti kitu. Arba į Jūsų šalį atvyksta verslo partneris, ar rėmėjas. Tokiais atvejais puikiai pagelbsti trumpalaikė nuoma. Taip pat tai tinkamas variantas tais atvejais, kuomet planuojama trumpalaikė išvyka savaitgaliui ar kelioms dienoms. Visais šiais atvejais trumpalaikė automobilio nuoma – puiki idėja. Nes Jums nebereikia galvoti apie automobilio draudimą, techninį automobilio parengimą ir kitus rūpesčius. Visu tuo pasirūpins nuomos punktas.

Ilgalaikė automobilių nuoma

Visame pasaulyje plačiai naudojama paslauga – ilgalaikė auto nuoma – vis dar ne itin paklausi lietuvių tarpe. Tačiau iš tiesų tai gana naudinga paslauga tais atvejais, kai automobilio neturite, bet ir naujo pirkti nesinori. Ilgalaikė nuoma gali trukti nuo mėnesio iki kelių metų ir visu šiuo laikotarpiu automobiliu galite naudotis kaip tik Jums patinka. Svarbiausia, kad nuomos punktas pasirūpina ne tik tuo, kad automobilis į Jūsų rankas būtų atiduotas techniškai tvarkingas, bet ir ilgalaike jo priežiūra nuomos metu. Pavyzdžiui, netgi automobilio valymui ar plovimui galite gauti nuolaidas, jei vyksite į tas vietas ir plovyklas kurios yra sudariusios sutartį su Jūsų nuomos punktu.

 

 

 

 

Parašykite komentarą