Labanaktis? Kaip pasirinkti geriausią patalynės komplektą?

Patalynes komplektaiKokybiškas miegas gali garantuoti lygiai tokią pačią dieną. Būtent todėl tinkamiausio patalynės komplekto pasirinkimas yra kur kas svarbesnis žingsnis nei galėjote pamanyti, kuomet nusprendėte atnaujinti savo lovos garderobą. Tiek realiuose, tiek internetiniuose prekybos centruose galima rasti be galo daug pasirinkimų, tad gali kilti paprasčiausias klausimas, kam mokėti daugiau, kai galima įsigyti daug pigesnį variantą? Žinoma, jokio reikalo nėra, tačiau pastarasis dažnai baigiasi nusiskalbusiu patalinės komplektu, nemaloniais rutuliukais ir net neišsiplaunančiomis dėmėmis. Jei ir jums kada teko patirti gėdą, kuomet nakvoti nusprendusius svečius paguldėte ant prastos kokybės patalynės, tuomet rinkdamiesi kitą siūlome atkreipti dėmesį į šiuos aspektus.

Medžiagos, iš kurių patalynės komplektai gaminami

Patalynės komplektai skiriamos, pirmiausia, pagal rūšis iš kurių pastarosios yra pagamintos. Pradėjus ieškoti dažnai apsvaigsta galva, kadangi egzistuojančių variantų skaičius yra be galo didelis. Žinoma, reikia atkreipti dėmesį į savo individualius poreikius ir tuo pačiu galimybes, kadangi nuo audinio pasirinkimo labai ženkliai skiriasi ir patalinės komplekto kaina. Patalynės komplektai yra gaminami iš šių medžiagų.

  • Dažniausiai patalynės komplektai yra gaminamos iš medvilnės. Tai bene pats patvariausias audinys, kuris gali garantuoti ilgaamžiškumą. Kalbant apie kainą, tai bene draugiškiausias mūsų miniginei pasirinkimas.
  • Šilkiniai patalynės komplektai pasirenkami ne taip dažnai, kadangi miegant labai dažnai susibruka. Vis dėlto, turėti bent vieną tokį komplektuką namuose rekomenduojame, kadangi atvykus svečiams galėsite juos paguldyti karališkai.
  • Linas taip pat labai tvirtas pasirinkimas. Pastarasis kiek šiurkštus, tačiau labai vertinamas dėl savo termoreguliacinių savybių: oda vasarą neprakaituoja, o žiemos metu jaučiama maloni šiluma.

Priežiūra, kuri garantuos ilgaamžiškumą

Tiek medvilninių, tiek lininių patalinės komplektų priežiūra yra labai paprasta. Jei pastarieji yra balti ir nebijote prarasti spalvos, tuomet siūlome skalbti itin aukštoje temperatūroje. Tačiau jei ryškių spalvų išnykimo baimė jus gąsdina, tuomet skalbti teks neaukštoje temperatūroje, tačiau, žinoma, kur kas dažniau. Sintetikos ar šilko priežiūra yra dar atidesnė. Daugeliu atveju šilką net siūloma nešti į specialias valyklas, kur profesionalai geriausiai gebėtų pasirūpinti jūsų patalyne. Dažniausiai konkretūs patalynės komplektai ir apibrėžia jų priežiūros ypatumus.

Mados ir stiliai

Dažnai patalynės komplektai yra pasirenkami pagal tai, kaip jie derės prie bendro jūsų kambario interjero. Tačiau šiuo atveju reikia įvertinti tai, kad patalynės komplektas beveik nebus matomas. Jį ištrauksite tik nakties metu ir vos prašvitus pastarasis vėl keliauja atgal į spintą. Būtent todėl jums siūlome daugiau dėmesio kreipti į kokybę, ar patalynės komplektas yra malonus jūsų odai, o ne į tai, kaip pastarasis atrodo. Žinoma, kaip minėjome, visada gera turėti bent vieną komplektą, kuris pasižymi savo stilingumu ir naudoti jį tuomet, kai reikia apnakvindinti svečius. Tačiau įprastai naktį leisti šilkiniuose pataluose yra tikrai ne taip ir patogu, kaip gali pasirodyti pagalvojus apie prabangą.

Kainos variacijos

Renkantis patalynės komplektą susidursite su labai daug skirtingų kainų. Nesinori leisti didelių pinigų sumų, tačiau įvertinkite tai, kad lovoje praleidžiate didelę savo gyvenimo dalį. Nekokybiškas patalynės komplektas prisidės prie nekokybiško miego, kuris dažniausiai baigiasi ir prasta diena. Patalynės komplektai turi būti tokie kokybiški kokių tik gali reikalauti mūsų organizmas. Šiuo atveju siūlome netaupyti ir leisti sau rasti kad ir labai brangų, tačiau išties gerą variantą, kuris garantuoti gilų miegą.

2 komentarai apie “Labanaktis? Kaip pasirinkti geriausią patalynės komplektą?”

  1. pabandykite pamiegoti šilko pataluose, ir pamatysit, kad nelabai kitų benorėsit. Straipsnio autorius turbūt tik filmuose juos matė ir todėl negali pasidalyti praktine patartimi. Taip, jie brangūs, bet tikrai verti.

    Atsakyti
  2. Mums ir laikas atnaujinti miegamojo lovos garderobą tad pravers šis jūsų pateiktas straipsnis. Ypač naudinga apie apie medžiagas iš kurių patalynės komplektai yra gaminami.

    Atsakyti

Parašykite komentarą