Kaip mes įsigijome dailius rūbus ir neiššvaistėme šeimos biudžeto

LamestaRenkantis rūbus tenka atsižvelgti į daugelį kriterijų. Kuo daugiau žinoma apie madą, apie drabužių medžiagas bei kokybę, tuo sunkiau gali būti surasti poreikius atitinkančią aprangą. Ne mažau svarbu ir tai, kokia atmosfera tvyro parduotuvėje ir koks joje aptarnavimas. Užsukusi į UAB Lamesta mano antroji pusė liko sužavėta.

                  Nors dažnai manoma, kad rūbams dėmesį skiria tik moterys, esu tai paneigiantis įrodymas. Mūsų šeimoje įvaizdžiu rūpinasi ne tik žmona. Pats nevengiu pasidomėti apie madą, taip pat ieškau įdomių, išraiškingų drabužių. Apie Lamesta išskirtinumą skaitykite čia. Galbūt dėl to puikiai perprantu, kada žmona patenkinta parduotuvės aptarnavimu ir rūbais, o kada vos tvardosi nesusijuokti iš pačių pardavėjų aprangos ar nemokšiškumo. Ką gi, kovo pradžioje apsilankę UAB Lamesta tikrai neradome iš ko piktdžiugiškai pakrizenti. Net atvirkščiai – užsukę į šią parduotuvę maloniai nustebome ir pajutome tylią pagarbą. Net ir paklausius teigiamų atsiliepimų, pirmą kartą užsukant į kokią nors įstaigą nežinai, kaip būsi priimtas ir su kokia nuotaika išeisi. Šį kartą apsipirkome ne tik maloniai, bet ir pigiai. Mano antroji pusė ieškojo ko nors puošnaus. Tiesą sakant, net pati tiksliai nežinojo, ko. Bet maždaug žinojome, kad neviršysime dviejų skirtingų drabužių ribos. Šeimos biudžetas juk ne guminis… Svarbiausia, kad neiššvaistėme savo biudžeto, tačiau prekių pavyko įsigyti daugiau nei dvi. Lamestoje mano antroji pusė surado ne tik elegantišką sijoną, bet ir dailų švarkelį. Na, o trečiasis pirkinys – dailus paltukas, su kuriuo ji atrodo pritrenkiančiai.

                  Viskas lyg ir elementaru – ateini į parduotuvę, išsirenki ir nusiperki. Tačiau vien tai, kad radome mažesnes kainas, nei tikėjomės, jau pakelia nuotaiką. Kitas puikus dalykas, kuris mums nutiko apsilankius UAB Lamesta parduotuvėje, buvo malonus bendravimas. Jei kitur pardavėjai linkę įtikinėti, tai čia gavome neįkyrių ir profesionalių patarimų. Žmona labai džiaugiasi, kad pardavėja patarė dėl švarkelio spalvos. Lamesta darbuotojai tikrai turi skonį. Džiugu, kad mano antroji pusė paklausė pardavėjos komentaro. Kodėl? Nes kai pasipuošia naujais rūbais, nesinori nieko nei pridėti, nei atimti (jei nekalbėsime apie „nurenginėjimą akimis“).

                  Kadangi, kaip jau minėjau, ir pats domiuosi mada, tai vis peržvelgiu ir Facebook puslapį, kur ši įmonė skelbia savo naujienas. Štai dabar vėl gautos naujos kolekcijos, tad savaitgalio kelionė kaip ir suplanuota… Dabar dar leisiu žmonai kažką išsirinkti, bet dar kitą kartą bus mano eilė. Džiugu, kad UAB Lamesta nepamiršo ir vyrų. Reikės “prasisukti” pro lentynas ir bent kiek priartėti prie savo brangiosios elegantiškumo. Pavasaris visgi atsinaujinimo metas. Ir man tikrai smagu, kai žmonės aplink atrodo stilingai. Jei daugiau jų apsilankytų ten, kur apsilankėme mes, tai gatvėse ir visur kitur vaizdas tikrai pagerėtų. Na, o man iš tiesų malonu ir tada, kai žmona laiminga, ir kai spintoje kažkas gražaus.

 

Straipsnį atsiunte skaitytojas Gintaras Pocius

1 komentaras apie “Kaip mes įsigijome dailius rūbus ir neiššvaistėme šeimos biudžeto”

  1. Atgalinis pranešimas: Perspėjimas: kokių seo paslaugų įmonių reikėtų vengti? - Tekstai

Parašykite komentarą