Lenovo kompiuteriai – geriausių kompiuterių lyderis

lenovo kompiuteriaiŠiuolaikinėje visuomenėje nešiojami kompiuteriai – kiekvieno mūsų kasdienybė. Tobulėjančios technologijos leidžia su kompiuteriu ne tik dirbti bet ir juo naudojantis pramogauti, leisti laisvalaikį. Kai kompiuterių rinka taip išsiplėtė, gamintojai nuolat taikosi prie vis besikeičiančių klientų poreikių ir kasmet pasiūlo vis daugiau kompiuterių modelių, atitinkančių naujausius šiuolaikinio vartotojo poreikius. Kol kas geriausiai įvairių vartotojų poreikius atitinka būtent Lenovo kompiuteriai

Kiekvienais metais apžvelgiami rinkos pokyčiai ir specialistai išrenka geriausius rinkoje pasirodžiusius produktus. Ne retai topų viršūnėse atsiduria būtent Lenovo kompiuteriai. Dažniausiai topai sukuriami pagal perkamiausius modelius. Tokiu atveju sukuriamas sąrašas perkamiausių kompiuterių tam tikrose kategorijose. Aukščiausiose pozicijose išlieka tie modeliai, kurie būna nuperkami iš karto, o žemesnėse lieka tie, kurie buvo parduoti, kai aukštesnėse pozicijose esantys modeliai vartotojui netiko arba jų nebuvo.

Daugiausiai pripažinimo – „Lenovo“ kompanijai

2015 metais kuriant nešiojamų kompiuterių apžvalgą beveik visose kategorijose triumfavo „Lenovo“ gamintojas. Tais metais arba ankščiau išleisti „Lenovo“ gaminiai buvo pripažinti geriausiais ekonomiškiausio kompiuterio, geriausio verslo kompiuterio, geriausios planšetės ir žaidimų kompiuterio pozicijose. Tai rodo, jog pastarieji metai kompanijai buvo ypač sėkmingi, jų iškelta strategija pasiteisina, o pardavimai kiekvienais metais auga.

Tiesa, Lenovo kompiuteriai nebuvo pripažinti geriausiais žaidimų kategorijoje, kadangi ir pats gamintojas nepozicionuoja savęs kaip žaidimų kompiuterių segmento žaidėjo. Dažniausiai „Lenovo“ nešiojamieji kompiuteriai yra orientuoti į žmones, kurie su kompiuteriu dirba, naudoja jį kasdienėms operacijoms, verslo, mokslo tikslams. Tuo tarpu geriausiu žaidimų kompiuteriu dažniausiai tituluojamas vienas arba kitas DELL gamintojo kompiuteris. Tai gamintojas, besiorientuojantis į galingus, geros vaizdo plokštės kompiuterius, kurie yra patogūs naudoti laisvalaikiui ir žaidimams. Tuo tarpu jie rečiau pritaikyti nešiojimui ir darbui kaskart skirtingose vietose.

Kodėl ne „Apple“?

Daugelis vartotojų, naudojantys „Apple“ gamintojo produktus gali nustebti, kodėl topų viršūnėje nematyti būtent jų pamėgto gamintojo. Pasirodo, atsakymas labai paprastas. Visame pasaulyje žinomas „Apple“ vardas dar nesukūrė pagrindinės rinkos Lietuvoje. Čia dažniau vertinami „Asus“, „Dell“ ar Lenovo kompiuteriai, tuo tarpu „Apple“ gamintoją renkasi šiam ženklui ištikimi vartotojai, taip pat specifinių poreikių produktams turintys vartotojai, tokie kaip IT specialistai, inžinieriai, kiti specialistai.

 

1 komentaras apie “Lenovo kompiuteriai – geriausių kompiuterių lyderis”

Parašykite komentarą