Kaip spintos keičia interjerą?

spintosKokybiškos ir stilingos spintos užtikrina funkcionalų erdvės išnaudojimą ir padeda kurti interjerą. Dizaino specialistai sutinka, kad originali spinta gali akimirksniu pakeisti namų aplinką, todėl šiam baldui neturėtumėte gailėti nei laiko, nei investicijų. Džiugu tai, kad naujausi baldininkų pasiūlymai atitiks išrankiausių klientų lūkesčius – šiandien spintų dizainas yra praktiškai neribojamas galimybėmis, todėl profesionalus meistras realizuos novatoriškiausias idėjas.

Konstrukciniai sprendimai

Ieškodami svajonių spintos, visų pirma turite įvertinti jos konstrukcinius sprendimus. Verta pagalvoti, ar ieškote varstomų durų ar spintų stumdomomis durimis. Varstomos sistemos paprastai rekomenduojamos klasikiniam interjerui. Tiesa, tokioms durims reikalinga papildoma erdvė (durų atidarymui), todėl netiks itin mažoms ar siauroms patalpoms, pvz., prieškambariui. Spintos stumdomomis durimis tinka moderniam ir minimalistinio stiliaus būstui. Tiesa, dizaineriai teigia, kad minėtosios konstrukcijos savo vietą atranda ir klasikiniame interjere. Stumdomų konstrukcijų privalumas – efektyvus erdvės išnaudojimas. Be to, tokios spintos apsaugo nuo pirštų prisivėrimo. Galiausiai, lengvo dizaino baldai gyvenamajai erdvei suteikia šiuolaikiškumo ir išskirtinumo. Pasirinkus veidrodines durų konstrukcijas, kambarys tampa erdvesnis ir šviesesnis.

Spalvų žaismas

Jei ieškote originalių sprendimų interjero atnaujinimui, įvertinkite ne tik spintos konstrukciją, bet ir spalvas. Nors paprastai baldų spalvomis siekiama neišsiskirti iš bendros dizaino vizijos, interjero specialistai teigia, kad vis dažniau spintoms pasirenkami itin ryškūs atspalviai – taip baldas tampa esminiu gyvenamosios erdvės traukos objektu, suteikia daugiau žaismingumo ir novatoriškumo. Jei kardinalių pokyčių bijote, siūlome išbandyti kiek ramesnius sprendimus, pvz., rinktis pastelinių tonų spintą, puoštą ryškiaspalvėmis dekoracijomis – dėmesį atkreipiančiomis rankenomis, apvadais ar ornamentais. Primename, kad galvodami apie spintos spalvas, turite atsižvelgti ne tik į kitus baldus, bet ir sienų apdailą, pvz., prie tamsių (ar ryškių) sienų puikiai tiks šviesūs baldai.

Atskiro dėmesio sulaukia baltų spalvų baldai. Šviesūs spintų tonai yra sparčiai populiarėjanti baldų gamybos tendencija, derinama tiek klasikiniame, tiek moderniame interjere. Balta spalva – tai subtili elegancija ir prabanga, gyvenamajai erdvei suteikianti daugiau rafinuotumo. Jei baltos spintos derinamos su šviesiomis kambario grindimis ir baltomis lubomis, sukuriamas rafinuotumo pojūtis, dizainerių prilyginamas prabangiam Provansui. Galiausiai, pats kambarys tampa šviesesnis ir optiškai didesnis. Jei ieškote dinamikos ir gyvybingumo, puikus sprendimas – baltos spintos, derinamos prie ryškių sienų.

Parašykite komentarą