Kas yra CNC frezavimas ir kodėl tokia baldų gamyba yra geriausia?

CNC frezavimas yra apdirbimo procesas, kurio metu naudojami kompiuteriniai valdikliai ir pjovimo įrankiai, siekiant pasirinktinai pašalinti medžiagą iš ruošinio ir pagaminti pagal užsakymą suprojektuotą detalę. Baldų gamyba, naudojant CNC frezavimo stakles žavi klientus. Staklės atrodo taip: tai yra stalas, kuris automatiškai perkelia ruošinį skirtingomis plokštumomis, kad pjovimo įrankis galėtų jį dirbti.

Skirtingai nuo rankinių tekinimo staklių, CNC frezavimas ir staklės veikia konvertuodamos 3D CAD modelį į kompiuterio instrukcijų rinkinį, kuris vėliau naudojamas automatiškai diktuoti įrankių veiksmus ir judesius.

Kokie yra esminiai CNC frezavimo pranašumai?

1. Garantuojamas darbų tikslumas

Vienas didžiausių CNC frezavimo staklių naudojimo pranašumų yra tai, kad jos gali pagaminti detales tiksliai pagal specifikacijas. Kadangi CNC malūnai naudojasi kompiuterio instrukcijomis gaminant dalis, jie pašalina žmogiškųjų klaidų tikimybę, įprastą rankiniu būdu valdomose mašinose. Tai reiškia, kad galite tiksliai sukurti sudėtingas dalis ir pasiekti net 0,004 mm leistinus nuokrypius.

2. Greitas ir efektyvus metalo, medžio bei kitų medžiagų apdirbimas

Baldų gamyba naudojant įprastas frezavimo stakles nepatogi. Dažnai reikia, kad operatorius rankiniu būdu pakeistų pjovimo įrankius, priklausomai nuo atliekamos pjovimo operacijos. Tai ne tik atima daug laiko, bet ir neefektyvu, nes galutiniai rezultatai pagrįsti operatoriaus sprendimu.

CNC staklėse yra besisukančios karuselės, kuriose telpa iki 30 skirtingų įrankių. Šie įrankiai automatiškai keičiami ant veleno apdirbimo operacijų metu, todėl pjovimo operacijas galima atlikti greitai ir efektyviai. Naudodami CNC metodą, galite paruošti dalis per kelias valandas, o įprastiniais metodais gali prireikti dienų (ar savaičių).

3. Platus medžiagų pasirinkimas

CNC frezavimo staklės yra suderinamos su daugybe medžiagų, įskaitant plastiką, metalą ir kompozitus. Kol turėsite medžiagos blokus, CNC staklės neturės problemų ją apdirbti.

4. Įperkama baldų gamyba ir apdirbimas

Visą dieną galime kalbėti apie tikslumą, greitį ir daugybę kitų privalumų, bet niekas neprilygsta prieinamumui, ypač įmonėms, norinčioms pasikliauti trečiųjų šalių gamintojais. CNC frezavimas yra vienas iš labiausiai prieinamų šiuolaikinių gamybos procesų. Tiesą sakant, CNC frezuotas komponentas jums kainuotų pigiau nei panaši 3D spausdinta dalis.

Parašykite komentarą