Vestuviniai žiedai: geriausi metalų deriniai Jūsų tobulam pasirinkimui

vestuviniai ziedai

Vestuviniai ziedai svarbiausias vestuvių ceremonijos simbolis, kuris vėliau Jūsų ranką puoš visa likusį gyvenimą. Meskime šalin nuvalkiotas taisykles apie madingas žiedų formas, o pažvelkime į praktišką šio pasirinkimo pusę – kaip rinktis, kad vestuviniai ziedai būtų ilgaamžiai.

Įvairių spalvų metalai

Seniau mada  buvo, o gal net ir prigijusi prievolė, kad vestuviniai ziedai būtų geltonos spalvos. Visgi, tai pabodę ir nepraktiška, nes lyg įpareigoja vėliau puoštis tik auksiniais papuošalais. Auksas – labai ilgaamžis metalas, tačiau jo yra įvairių spalvų. Todėl juvelyrai skatina jaunuosius išmėginti įvairių spalvų metalus. Nebijokite mūvėti balto su rausvu aukso derinio viename žiede. Gali būti pusė žiedo balto aukso, o virš jo juostelė kitos spalvos metalo.

Skirtingi žiedai

Žiedai ne tik ant rankos neturi būti identiški. Kas sake, kad Jūs su partneriu turite susitapatinti. Moterys vis labiau nori graviruotų arba inkrustuotų žiedų, o vyrai linkę išlaikyti tradicijas. Galite tiesiog pasirinkti bendrą motyvą ir abu žiedai atrodys tikrai itin patraukliai. Vestuvių ziedai ant rankos vėliau bus visa gyvenimą, todėl pasirinkite kas Jums patinka.

Tendencijos

Šiuo metu itin didelio dėmesio sulaukia rasoti vestuviniai ziedai. Ziedai, kurie atrodo lyg aplipę šerkšnu siūlomi jauniesiems trokštantiems išskirtinumo. Vestuviniai ziedai Klaipeda, o ypatingai vestuviniai ziedai acropolis, šerkšno įvaizdį pridėti gali prie bet kokio Jūsų pasirinkto žiedų modelio. Geriausia, kad tai nėra brangus malonumas – vestuviniai ziedai akcija skatina rimtai apsvarstyti šią idėją.

Papildomi atributai

Renkantis žiedus galima paprašyti juos pagaminti pritaikytus automobiliui ir taip papuošti vestuvių transporą. Vestuviniai ziedai ant masinos atrodo itin elegantiškai. Ziedai pritraukia daug susidomėjusių žvilgsnių. Vestuviniai ziedai alytuje ir vestuviniai ziedai klaipedoje tikrai bus išrinkti itin lengvai, dėl čia esančios pasiūlos gausos.

Vestuviniai simboliai yra visi svarbūs. Tad geriau konsultuotis su specialistais ir profesionaliais juvelyrais, nei rinkti informaciją iš įvairių nuogirdų. Vestuviniai žiedai – liks visuomet, juos vėliau gaus jūsų vaikai ir anūkai. Dėl to verta pasistengti.

Parašykite komentarą