Vidaus durys Vilniuje: 5 pasirinkimo kriterijai

faneruotos durysKokybiškos vidaus durys Vilniuje džiugina itin plačiomis pasirinkimo galimybėmis. Tiesa, konkrečiu atveju priimti sprendimą nėra taip lengva, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Vienos durys stebina savo dizainu, kitos – patikima eksploatacija, trečios – lengvu montavimu ir t. t. Kad priimtumėte geriausią sprendimą, dėl kurio vėliau netektų gailėtis, turite neskubėti ir susidėlioti aiškius atrankos kriterijus. Durų meistrai išskiria penkis esminius vidaus durų pasirinkimo aspektus.

Stilius
Reikia pripažinti, kad svarbiausią vaidmenį durų paieškoje atlieka jų stilius. Jei lauko durys kur kas dažniau vertinamos kokybės ir sandarumo klausimais, vidaus durims keliami aukštesni estetikos reikalavimai. Kitaip sakant, visų pirma privalote žinoti, kokio stiliaus durys jums reikalingos. Priimtas sprendimas turi derėti prie bendrosios būsto atmosferos, namų stiliaus ir spalvinių tonų. Bendrąja prasme išskiriami du vidaus durų modeliai: klasikinės ir modernios durys. Visi kiti dizaino sprendimai – šių krypčių variacijos. Jei ieškote išskirtinio stiliaus ir unikalaus dekoro durų, turėtumėte bendrauti su profesionaliu durų meistru, kuris padės realizuoti novatoriškiausius jūsų sprendimus.

Gamybinės medžiagos
Kad durys džiugintų ilgalaike ir patikima eksploatacija, atsakingai rinkitės durų gamybines medžiagas. Šių pasirinkimas išties didelis. Praktika rodo, kad didžiausio pirkėjų dėmesio sulaukia faneruotos, medžio masyvo ir laminuotos durys. Kiekvienas sprendimas turi savų privalumų ir trūkumų. Vertinant kokybę, siūlome rinktis medžio masyvo duris, kurios džiugins savo ilgaamžiškumu ir išskirtinio grožio raštais. Tiesa, pastarasis pasirinkimas reikalauja didžiausių investicijų.

Montavimas
Svarbų vaidmenį atlieka ir vidaus durų montavimo sprendimai. Sunkiausiai montuojamos pigios konstrukcijos be užlaidos. Nors tokios durys reikalauja itin mažų investicijų, jų montavimas sukelia sunkumų net ir patyrusiems meistrams. Apskritai, rekomenduojame į durų montavimą žiūrėti atsakingai. Primename, kad net ir brangiausios durys negalės užtikrinti patikimos eksploatacijos, jei bus blogai sumontuotos – tokios konstrukcijos erzins sunkiu atidarymu ir nuolatiniu girgždėjimu.

Priedai
Durų stilius, patogumas ir eksploatacija priklauso ne tik nuo pasirinktos furnitūros, bet ir nuo būtinųjų priedų. Šiuo atveju kalbame apie durų rankenas, spynas, lankstus. Kai kurios durys parduodamos su minėtuoju komplektu, tačiau paprastai priedai pasirenkami savarankiškai. Šiuo atveju daug kas priklauso nuo gyvenamosios aplinkos stiliaus. Taip pat svarbų vaidmenį atlieka priedų saugumas, pvz., jei turite mažų vaikų, siūlome rinktis apvalintas durų rankenas.

Priežiūros darbai
Galiausiai – būtina įvertinti durų priežiūros klausimus. Vidaus durys Vilniuje skiriasi savo eksplotaciniais reikalavimais ir priežiūros darbais. Konkrečiu atveju būtina pasitarti su durų gamintojais ar pardavėjais, kurie patars dėl tinkamiausių priežiūros priemonių. Primename, kad naujos priežiūros priemonės turi būti išbandomos ant mažiau matomos durų vietos.

Parašykite komentarą