Addere Care – kitokie slaugos namai Trakuose

Slaugos namai Addere Care – lyg šviesos spindulys didelėje slaugos namų jūroje. Ši privati slaugos paslaugas teikianti įmonė stengiasi paneigti esamus stereotipus ir suteikti aukštos kokybės standartus atitinkančias paslaugas savo svečiams. Nors slaugos namai yra privatūs, čia svečiai laukiami ir su gydytojo siuntimu nemokamai. Ir tai tik vienas mažas Addere Care išskirtinumas. Skaitykite toliau ir sužinokite dar daugiau įdomių dalykų apie Addere Care.

Addere Care: paslaugų įvairovė

Slauga Addere Care apima ne tik esamų svečių priežiūra ir sveikatos palaikymą, tačiau ir dar daugiau. Čia galima atrasti ir tokių paslaugų: kineziterapija, masažai, sielovados užsiėmimai. Taip pat Addere Care namuose yra atliekami ir laboratoriniai tyrimai atsiradus problemoms. Įvairūs kraujo, mikroelementų, kepenų ir tulžies, inkstų, skydliaukės tyrimai padeda užtikrinti pacientų sveikatą ir pastebėti pakitimus greičiau. Tyrimu dėka galima pastebėti ligos vystymąsi ar pasikeitimą bei pritaikyti reikiamus vaistus ar papildomas procedūras. Jeigu paciento sveikata ryškiai pasikeičia, vyksta konsultacijos ir su gydytoju. Addere Care personalas siekia užtikrinti gera fizinę savijautą kiekvieno paciento, kad ir su kokia diagnoze jie čia atvyktų. 

Visos veiklos Addere Care namuose yra skirtos tam, kad paciento sveikata būtų kiek įmanoma geresnė, o greta to ir jo psichologinė savijauta. Tai yra taip pat svarbu, nes pablogėjus emocinei būsenai gali pakisti ir fizinė būklė. Tokių veiklų dėka mažėja ir vienišumo jausmas, pacientai jaučiasi linksmiau ir geriau visomis prasmėmis.

Addere Care privalumai ir išskirtinumai 

Turbūt didžiausias Addere Care privalumas yra paslaugų kokybė. Šioje įstaigoje yra taikoma Švediška slaugos filosofijos praktika, kas padeda užtikrinti tikrai gerus kokybės standartus kiekviename žingsnyje. 

Kuo Addere Care išsiskiria iš kitų? Tai ne tik kokybe, bet ir praktika siūlyti sielovados užsiėmimus svečiams. Tokios veiklos, pokalbiai su terapeutais ar net muzikos terapija padeda susitvarkyti su neigiamomis emocijomis, leidžia atrasti save iš naujo, susipažinti su savimi bei su diagnoze, kuri lydi žmogų. Kuo paciento psichologinė būklė yra geresnė, tuo lengviau pacientui yra ir fiziškai.

Parašykite komentarą