Prezervatyvai – geriausia apsaugos priemonė

Seksas – didelis malonumas gyvenime, tad nuostabu yra rasti žmogų su kuriuo galima mėgautis šiuo fiziniu aktu. Ir jokio skirtumo, ar tai yra Jūsų sutuoktinis, ar pažįstamas žmogus, galiausiai, ką tik sutiktas bare – seksas yra geras būdas atsipalaiduoti ir tuo pačiu pajusti kuo daugiau gerų emocijų.

Tiesa, teigiamus jausmus atneš tik saugus seksas. Jam užtikrinti reikalingi prezervatyvai. Nors yra ir daugiau apsaugos priemonių, tačiau sargiai – kur kas visapusiškesni, tad ir pačios apsaugos – ne tik daugiau, tačiau ji ir kokybiškesnė.

Itin daug dėmesio sulaukia Durex prezervatyvai, kurie laikomi klasika, žinoma, Skyn bei kitų prekinių vardų, kurie suteikia ne tik apsaugą, tačiau ir malonumą.

Prezervatyvai – ne tik skirti apsaugai

Žinoma, dažniausiai Durex prezervatyvai ir kitų gamintojų sargiai pirmiausia yra siejami su apsauga. Ji yra dvejopa. Taip, apsauga nuo nenorimo nėštumo galima naudojant ne tik sargius, tačiau kuomet yra kalbama apie lytiškai plintančias ligas – sargiai yra vienintelė alternatyva. Ir labai rekomenduojama, kadangi tiek AIDS centras, tiek ginekologai teigia, kad esant tokiai paprastai galimybei išvengti LPL – reikėtų jos imtis.

Visgi, dvi apsaugos – dar ne viskas. Šiuolaikiniai sargiai yra ne tik apsaugos, tačiau taip pat ir galimybė pajusti kuo daugiau malonumo. Tokio malonumo, kuris tikrai baigsis didžiuoju „O“. Tikrai ne tik moterims, tačiau ir vyrams, kadangi sargiai padeda ir vyriškos lyties atstovams pajusti daugiau.

Ypač vertinamo prezervatyvai, kurie yra su specialiais gumbeliais ant paviršiaus. Jie suteikia kur kas daugiau malonumo moterims. Tiesa. Ir vyrai matydami, kad moteriai yra gera – dažniausiai pajunta kur kas daugiau teigiamų emocijų, kurios leis patirti daugiau nei tik orgazmas.

Galiausiai, sargiai gali būti ne tik su specialiais iškilumais, tačiau ir įvairių skonių bei kvapų, galiausiai, spalvų. Esant tokiai plačiai apsiūlai – kiekvienas ras tai, kas jam labiausiai patinka. Tiek aromatu, tiek per regą, tad visada verta išbandyti kuo daugiau variantų, kol rastas leis mėgautis ne tik įprastu vaginaliniu, tačiau ir oraliniu bei analiniu seksu kuo dažniau ir tik pajuntant maksimalų saugumą.

Svarbu – tinkamo dydžio sargis

Nepriklausomai nuo to, ar iš sargio Jums reikia daugiau apsaugos, ar daugiau malonumo – reikia, kad jis būtų jums tinkamo dydžio. Tik tokiu atveju tiek vienas, tiek kitas efektas bus pasiektas. Kai kurie klaidingai galvoja, kad visi sargiai yra vieno dydžio. Tikrai ne. Viena Durex prezervatyvai yra nuo XS iki XXL dydžių, galiausiai, tam tikri prekiniai vardai būtent ir specializuojasi skirtingų dydžių sargių gaminime. Tai turėtų paskatinti susimąstyti – kodėl taip yra? Išties, vyro varpos dydis gali būti labai plataus diapazono, o tik tinkamo dydžio sargis gali užtikrinti tolygų priglaudimą ir tuo pačiu maksimalią apsaugą, kuri turėtų būti prioritetas.

Internete yra daug lentelių, kurios aiškinama – kaip matuoti ir koks dydis reikalingas. Pasinaudokite jomis.

Ar moteriški prezervatyvai – apsimoka?

Žinoma, atskirai reikia aptarti ir moteriškus sargius, kurie nėra tokie populiarūs. Tačiau apskritai – jie yra. Populiarumą mažina tai, kad tokių sargių įsidėjimas ne toks paprastas kaip vyriškų. Juolab, visuomenėje vis dar gana gaji nuostata, tad apsaugomis turi pasirūpinti vyrai. Tai nėra teisingas požiūris. Kiekvienas žmogus, kuris gyvena aktyvų lytinį gyvenimą – turi pasirūpinti apsaugomis. Ir jeigu moteriai nesinori rinktis būtent jos lyčiai skirtų sargių – tikrai su savimi gali turėti vyriškus. Taip parodys, kad yra atsakinga ir rūpinasi ne tik maloniu, tačiau ir saugiu seksu.

O moteriškų sargių privalumus dažniausiai pavyksta pamatyti tik pradėjus juos naudoti. Gera, kad galima pasiruošti apsaugą iš anksčiau, galiausiai, gera, kad moteris gali būti maksimaliai tikrai dėl apsaugos. Ypač, kai kalba eina apie netinkamų dydžių pasirenkamus sargius.

Galima pirkti internetu

Rinktis sargius šiuos metu yra ne tik paprasta, tačiau ir patogu, galima pamiršti bet kokius tavu. Kodėl? Kadangi viskas yra pasiekiama internetu. Tai leidžia skirti dėmesio ir laiko smulkmenoms. Dažniausiai sekso prekių prekybos vietose ir kituose centruose, kur galima įsigyti sargius, dažniausiai yra kuklu juos pirkti. Tai, net ir XXI amžiuje – normalu. Internetas padeda pamiršti bet kokius tabu ir rasti sargius, kurie Jums labiausiai tinka. Tokius, kurie atitinka tiek dydžio poreikius, tiek kitus aspektus. Galiausiai, galima kur kas paprasčiau pamatyti akcijas ir įsigyti sargius pigiau, tad perkant internetu – viena naudos.

Džiugu, kad vis daugiau žmonių supranta saugaus sekso svarbą. Ypač – jauno amžiaus, kurie visai neseniai pradėjo lytinį gyvenimą. Būtent jiems dažniausiai trūksta žinių ir būtent jie dažniausiai labiau linkę keisti partnerius, tad gera apsauga turi būti prioritetas.

Parašykite komentarą