Dantų implantų priežiūra: patarimai

Klaipėdos odontologijos centras

Nuostabūs dantys gali būti ne tik tikri, tačiau ir dirbtiniai. Jie ne tik džiugina savo natūralu, tačiau ir funkcionalumu. Dažniausiai minimi dantų implantai. Protezai taip pat nėra blogi, tačiau implantacijos galimybės – kur kas didesnės.

Daugeliui žmonių svarbu ir tai, kad dantų implantai all on 8 arba all on 4 suteikia galimybę džiaugtis jais ilgus metus. Žinoma, kad rezultatas patenkins lūkesčius tik tuomet, jeigu bus tinkamai jais pasirūpinama. Priežiūra nėra sudėtinga.

Žemiau pateikiame svarbiausius patarimus, kurie leis Jums tinkamai pasirūpinti savo dantimis.

Priežiūra kaip tikrų dantų

Svarbiausia taisyklė – prižiūrėti implantus taip, kaip tikrus dantis. Tuomet ir po daugelio metų jie vis dar bus tokie pat kokybiškai, kaip ką tik po implantavimo. Reikia valyti, žinoma, ne tik pačius implantus, tačiau ir žandukus, taip pat ir dantenas, liežuvį. Tik tokiu atveju bus pašalinamos apnašos, kurios gali sukelti uždegimus.

Geros kokybės priemonės

Svarbu yra naudoti geros kokybės burnos ertmės priežiūros priemones, kurios leis pašalinti apnašas ir taip išvengti rimtų uždegimų. Šiuo metu priemonių yra labai daug, tad verta tartis su specialistais, kurie gali pasiūlyti tinkamiausias. Geriausia yra pasitarti su profesionalios higienos specialistu, kuris garantuoja, kad padės jums tinkamai rūpintis dantimis ir namuose.

Valyti reikia ne tik dantis, tačiau ir burnos ertmę

Svarbu, kad reguliariai būtų valomi ne tik dantys, tačiau ir visa urnos ertmė. Tarpdančiuose, taip pat ir ant liežuvio, žandukuose renkasi labai daug apnašų, kurios gali sukelti uždegimus. Daugeliui atrodo, kad svarbiausia yra tinkamai pašalinti nešvarumus, kurie kaupiasi ant dantukų. Tai nėra visiškai tiesa. Taip, pašalinti nuo dantų yra būtina, tačiau lygiai taip pat nepamiršti, kad kaupiasi ir ant liežuvio bei apnašų.

Reguliarios patikros pas specialistus

Kad ir kaip gerai rūpinatės savo dantimis – siūlome vis tiek reguliariai kreiptis į specialistus, kurie atlieka profesionalią higieną. Jos metu yra pašalinamos kietosios apnašos, kurios gali sukelti labai rimtus uždegimus. Kova su jais gali būti ilga, tačiau svarbiausia, kad būtų pradėta. Tuomet pašalinus akmenis bus galima išvengti labai rimtų ligų, kurios gali baigtis net ir dantų netekimu. Dažniausiai po procedūros taip pat suteikiama svarbiausia informacija apie burnos ertmės peržiūrą namuose.

Parašykite komentarą