Kaip gauti pigią paskolą?

paskolos skaičiuoklėSvajojate apie nuosavą verslą, naują būstą ar egzotinę kelionę? Nuo svajonės išsipildymo sulaiko didelių palūkanų baimė, o paskolos prašymas atrodo nežinomas ir tamsus procesas? Tuomet pateikiame Jums tris žingsnius, kuriuos žengus gausite paskolą su super mažomis palūkanomis.

Apsilankymas pas konkurentus

Tai ką rodo paskolos skaičiuoklė internete yra ir gali labai prasilenkti su realybėje individualiai Jums pateiktu banko pasiūlymu. Lietuvos centrinio banko atstovai išduoda kelias gudrybes, kuriomis galima išlošti keliaujant pas kreditorių. Pirmoji ir svarbiausia taisyklė yra apsilankymas tuo pačiu klausimu pas kelias tokia pačia veikla užsiimančias bendroves. Lietuviai dažnai pamiršta, kad jie yra klientai ir jie neateina skolintis. Greičiau jų kreditas ir jo įmokomis mokamos palūkanos yra pagrindinis banko ar kitos kredito bendrovės verslo variklis. Taigi, būtinai apsilankykite mažiausiai penkiose bendrovėse dėl kredito ir palyginkite jų pasiūlymus. Čia yra paslėpti net du šunys. Pirma, tarkim, busto paskolos skaiciuokle seb, dnb busto paskola ir nordea busto paskolos skaiciuokle parodys skirtingas paskolos grąžinimo sąlygas, o jūs galėsite išsirinkti labiausiai atitinkantį Jūsų poreikius. Kita vertus, bankai mato, kurios bendrovės žiūrėjo Jūsų kredito istoriją. Todėl vien dėl šio fakto bandys konkuruoti.

Rezervas banko sąskaitoje

Kad ir kaip bebūtų su nuožmia konkurencija, jeigu Jūs kreipsitės į savo banką, jis matys Jūsų pinigų likutį sąskaitoje. Jeigu ten stūgauja vėjai, kaip vėlų spalio vakarą už lango, situacija gali pakrypti ne Jūsų naudai, ypač jeigu prašoma paskolos bustui isigyti ar nemaža paskola busto remontui.

Nederėtų pamiršti ir to, kad paskolos skaičiuoklė visada skaičiuojama pagal dvi formules, t.y. su ir be pradinio įnašo. Juk kreditai, pavyzdžiui, busto paskola be pradinio inaso gali būti suteikiama su žymiai didesnėmis palūkanos, negu su.

Graži kredito istorija

Graži tai reiškia be juodų dėmių ir įsiskolinimų. Tai turbūt svarbiausias aspektas nuo kurio priklausys tie skaičiukai, kuriuos parodys paskolos skaičiuoklė. Sudėtingiausias uždavinys, bet jeigu kredito istorija bus nusėta neįvykdytų įsipareigojimų eilėmis, mažų palūkanų sunku tikėtis.

Verta pridėti ir tai, kad svarbu žinoti kam Jums reikalingi pinigai bei kokia tiksliai suma būtina. Juk seb busto paskola visuomet pigesnė negu tai ką rodo vartojamosios paskolos skaiciuokle ar kitos paskolos skaičiuoklė, bet tikriausiai nekilnojamo turto neperkame kiekvieną dieną.

Parašykite komentarą