Šviesolaidinis internetas: Jūsų interneto tiekėjas atsako, kodėl verta jį rinktis

Ne vienas interneto tiekėjas ir vartotojas gali patvirtinti, kad šviesolaidinis internetas tapo auksiniu standartu greitam ir kokybiškam duomenų perdavimui įmonėms. Dėl santykinai naujos šios technologijos prigimties kai kurie gali nedrąsiai investuoti į ją savo asmeniniams poreikiams ar net verslui.

Skaidulos naudoja šviesą, o ne elektrą, perduoda duomenis, o tai palengvina daug greitesnį interneto ryšį, galintį apdoroti didesnį pralaidumą. Pasak specialistų, šviesolaidžio tiekėjai nuolat siūlo 117% reklamuojamo greičio net ir didžiausios paklausos metu.

Taigi, jei dar to nepadarėte, apsvarstykite šviesolaidinio interneto ryšio pranašumus, kuriuos pabrėžiame šiame straipsnyje, ir priimkite pagrįstą sprendimą.

Įkėlimo / atsisiuntimo greitis

Ar pastebimas šviesolaidinio interneto greičio padidėjimas, palyginti su kabeliu? Absoliučiai. Daugelis klientų teigia, kad šviesolaidinis internetas yra itin greitas: kad prisijungtų prie tinklo, gali perduoti duomenis 1 gigabitu per sekundę. Tai patvirtina ir interneto tiekėjas.

Tai daug kartų greičiau nei federalinės vyriausybės nustatytas plačiajuosčio ryšio paslaugos apibrėžimas – 2015 m. sausio mėn. įkeliama 25 Mbps ir atsisiunčiama 3 Mbps.

Ne vienas interneto tiekėjas rašo, kad atsisiuntimai, kurie užtrunka 22 minutes per daugumą varinių interneto jungčių, gali užtrukti tik 8 sekundes, kai interneto ryšys pristatomas per šviesolaidinį ryšį.

Saugumas

Didesnio dėmesio kibernetiniam saugumui eroje šviesolaidinis internetas reklamuojamas kaip ekonomiškas būdas akimirksniu padidinti interneto saugumą. Vario kabelio perėmimas gali būti atliekamas prijungus čiaupus prie linijos, kad paimtų elektroninius signalus.

Įjungti šviesolaidinio interneto kabelio čiaupą, kad būtų galima perimti duomenų perdavimą, yra neįtikėtinai sunku. Taip pat lengva greitai atpažinti pažeistus laidus, kurie matomai skleidžia šviesą iš perdavimo.

Atstumas

Varinių interneto tinklų signalas blogėja, kai signalas perduodamas iš centrinio biuro. Iš pradžių pluoštas buvo naudojamas tolimųjų reisų tinklams. Mobiliųjų telefonų bokštai atokiose vietose naudoja šviesolaidinį kabelį bokštams prijungti prie tinklo.

Tam tikrų tipų šviesolaidinis internetas ir jo signalai gali būti perduodami beveik 45 kilometrų atstumu. Tai labai patogu tiek individualiems vartotojams, tiek verslams, todėl tikrai verta pasinaudoti šviesolaidinio interneto privalumais.

Parašykite komentarą